Basecamp: Najlepšia aplikácia na správu projektov, ktorá je teraz k dispozícii pre Android

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Projektový manažment je jednou z najvyhľadávanejších a najvyhľadávanejších pozícií v akejkoľvek veľkej alebo strednej organizácii. Nenechajte sa zmiasť, práca je jednou z najťažších a najnáročnejších zo všetkých ostatných oblastí z dôvodu úrovne rozhodovania. Na druhej strane si práca vyžaduje silné vodcovské zručnosti spolu so spoľahlivými znalosťami technických systémov a ľudskými zručnosťami, ktoré pomáhajú pokračovať v projekte vpred. S cieľom pomôcť projektovým manažérom pri vykonávaní ich bežných úloh spolu s riadením harmonogramu a dodržaním časového plánu, Základný tábor vytvoril aplikáciu. Basecamp je úžasná celosvetová aplikácia, ktorá pomáha projektovému manažérovi a členom projektu sledovať ich projektové aktivity kdekoľvek na svete. Basecamp nedávno spustil aplikáciu pre Android kvôli popularite platformy po celom svete.

basecamp 1

V súčasnosti v rámci systému neexistuje možnosť registrácie Základný tábor Aplikácia pre Android, aby ste ju mohli používať, musíte sa zaregistrovať pre tento účet Webová stránka Basecampu , Aplikácia pre Android je úplne zadarmo, skutočný účet Basecamp na webe sa pohybuje od 20 do 150 dolárov mesačne na základe balíka a existuje aj ročný veľký balík v hodnote 3 000 dolárov, ktorý používateľom umožňuje prístup k všetkým funkciám aplikácie, ako aj k prijímaniu maximálna podpora.

basecamp 2

Používanie tejto aplikácie na akomkoľvek telefóne s Androidom je pomerne jednoduché. S programom Basecamp máte prístup k existujúcim projektom z hlavného účtu. Navyše môžete pridávať komentáre a diskutovať o rôznych problémoch s členmi projektového tímu, posielať nové súbory a dokumenty alebo mať prístup aj k pokroku projektu. Navigácia projektu je na ľavej strane obrazovky, kde môžete zobraziť priebeh projektu, plán, profil a tiež prístup k svojim súborom a priečinkom.

basecamp 3

Ak chcete získať prístup k vyššie uvedeným funkciám, musíte navštíviť Explore Basecamp, kde musíte klepnutím na znamienko + zobraziť všetky tieto funkcie. Môžete dokonca vytvárať nové úlohy v projektoch a pridávať udalosti klepnutím na „Vytvoriť zoznam úloh“ alebo „Pridať udalosť“.

basecamp 4

Základnou myšlienkou tejto aplikácie je byť schopný pomôcť pri rozhodovaní o projekte odkiaľkoľvek na svete, ktorý je najdôležitejším aspektom práce manažéra projektu. Pridaním aplikácie Basecamp bude mať vedúci projektu doslova virtuálnu kanceláriu, kamkoľvek pôjdu.

basecamp 5

Stiahnite si Basecamp