Apríl 2019 Xbox Update, verzia 1904: Všetky nové funkcie a zmeny

Apríl 2019 Xbox Update, verzia 1904, možnosť reštartu

Konzoly Xbox One dostávajú novú veľkú aktualizáciu s novými funkciami a menšími vylepšeniami a tu je všetko, čo potrebujete vedieť.

->

Po mesiacoch vývoja Microsoft konečne sprístupňuje aprílovú aktualizáciu Xbox 2019, verziu 1904, pre podporované konzoly. Aktualizácia tejto novej funkcie nie je taká významná ako v predchádzajúcich vydaniach, ale predstavuje niektoré nové funkcie a vylepšenia, ktoré by mali zlepšiť celkový zážitok.Počnúc verziou 1904, podľa spoločnosti , prináša novú klávesnicu na obrazovke a boli vykonané vylepšenia, ktoré zjednodušujú používanie Xbox Game Pass a spravujú vašu digitálnu knižnicu a ďalšie.

Funkcie a zmeny služby Xbox Update z apríla 2019

V novej verzii operačného systému je k dispozícii nová možnosť mini virtuálnej klávesnice, ktorá využíva menej miesta na obrazovke, aby zjednodušila písanie. Ak však chcete, v aplikácii Nastavenia je stále k dispozícii väčšia klávesnica.

Keď stlačíte a podržíte tlačidlo Xbox, aby ste vyvolali Centrum napájania, všimnete si novú možnosť reštartovania konzoly. Namiesto toho, aby ste museli prechádzať na karte Systém.

Apríl 2019 Xbox Update, verzia 1904, možnosť reštartu

Apríl 2019 Xbox Update, verzia 1904, možnosť reštartu

Počnúc aktualizáciou Xbox 2019 z apríla 2019 teraz konzola navrhne tituly, ktoré uvoľnia dostatok miesta na inštaláciu novej hry, keď sa vám miesto míňa.

Okrem toho existuje nová stránka Správca diskov cez nastavenie > Systém > Skladovanie na správu obsahu a odinštalovanie viacerých titulov naraz.

Xbox Media Remote dostáva aktualizáciu, ktorá zmení činnosť tlačidla OneGuide na spustenie akejkoľvek mediálnej aplikácie namiesto OneGuide.

Nakoniec, ako súčasť vylepšení Xbox Game Pass, teraz budete mať prístup k postupu pri úlohách z pomlčky a budete môcť prehliadať všetky úlohy z Môjho profilu.

Aktualizácia Xbox z apríla 2019 je k dispozícii okamžite, stiahne sa a nainštaluje automaticky, ale aktualizáciu si môžete vynútiť z nastavenie > Systém > Aktualizácie > Aktualizovať konzolu a ťuknutím na tlačidlo Začať aktualizáciu tlačidlo.

Spolu s aktualizáciou nových funkcií spoločnosť Microsoft tiež prijíma predobjednávky na nový disk bez disku Xbox One S All-Digital Edition v obchode Microsoft Store .