Microsoft potvrdzuje zmenu značky Xbox Music na Groove

Microsoft mení značku svojej streamovacej služby Xbox Music na Groove Music, takže používatelia uvidia novú zmenu názvu v ďalšej zostave Windows 10.

Ako pridať prehliadač Chrome a Firefox na časovú os v systéme Windows 10

Rozšírenie Windows Timeline Support vám umožňuje integrovať Chrome a Firefox do Timeline v systéme Windows 10. Tu je návod.

Ako pridať obrázky do Sticky Notes v systéme Windows 10

Sticky Notes 3.6 vám umožňuje pridávať obrázky do vašich poznámok v systéme Windows 10 a tu je postup, ako to urobiť.

Ako pridať vlastné klávesové skratky pre rozšírenia v prehliadači Chrome

Prehliadač Chrome vám umožňuje pridávať vlastné klávesové skratky pre rozšírenia, ktoré poskytujú rýchly prístup k určitým funkciám, a tu je návod, ako to používať.

Arcadia je najnovší projekt spoločnosti Microsoft na streamovanie aplikácií a hier do systému Windows

Skupina operačných systémov v Microsofte údajne pracuje na projekte s kódovým názvom Arcadia na streamovanie aplikácií a hier do systému Windows.

Ako zmeniť farebný motív Office 2016 na tmavý alebo biely

Tu sú pokyny na zmenu predvoleného farebného motívu v Office 2016 na nový tmavosivý motív alebo tradičnú bielu vo Worde, Exceli, PowerPointe...

Ako dosiahnuť, aby aplikácie Office Online vyzerali viac ako plnohodnotné desktopové aplikácie

Vytvorením skratiek Office Online na prístup k Wordu, Excelu a PowerPointu pomocou Metro verzie IE 11 budete mať pocit, že používate všetky desktopové aplikácie Office 2013.

Univerzálna aplikácia Hulu s podporou Cortany prichádza do Windowsu 10

Hulu prichádza na Windows 10 s novou univerzálnou aplikáciou, integráciou hlasových príkazov Cortana a podporou Live Tile.

Ako nainštalovať uniknutú aplikáciu Skype Universal na Windows 10 Mobile

Nová aplikácia Skype Universal pre Windows 10 Mobile unikla na web a tu je návod, ako si môžete novú aplikáciu nainštalovať a vyskúšať skôr ako ktokoľvek iný.

Ako nainštalovať Microsoft Teams v systéme Linux

Ak v práci používate Microsoft Teams, teraz môžete aplikáciu používať na počítači so systémom Ubuntu alebo inou verziou Linuxu. Tu je návod.

Ako nainštalovať webové aplikácie balíka Office pomocou prehliadača Chrome v systéme Windows 10

Webovú verziu aplikácií balíka Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) môžete nainštalovať ako aplikácie pomocou prehliadača Chrome a tu je postup, ako na to.

Ako nainštalovať aplikáciu Slack na Windows 10

Ako získať aplikáciu Slack pre Windows 10? Najjednoduchším spôsobom je stiahnuť si ho z obchodu Microsoft Store a tu je postup, ako na to.

Ako nainštalovať nepodpísané aplikácie Windows 10 pomocou PowerShell

Pomocou týchto pokynov môžete úspešne nainštalovať nepodpísané aplikácie v systéme Windows 10 pomocou balíka APPX alebo súborov AppxManifest.xml pomocou prostredia PowerShell.

Ako nainštalovať Visual Studio Code na Windows 10

Aplikácia Visual Studio Code musí byť súčasťou vašej sady nástrojov na úpravu kódu v systéme Windows 10 a tu je postup, ako ju nainštalovať do počítača.

Ako nainštalovať aplikáciu Zoom na Windows 10

Zoom môžete používať zadarmo v systéme Windows 10 a tu je postup, ako aplikáciu získať.

Ako nainštalovať Plex Media Server na FreeNAS

Kroky na inštaláciu doplnku Plex Media Server na FreeNAS vrátane pokynov na vytvorenie bodu pripojenia úložiska a úvodného nastavenia Plex.

Aplikácia iTunes pre Windows 10 konečne prichádza do obchodu Microsoft Store

Teraz si môžete stiahnuť aplikáciu iTunes pre Windows 10 z obchodu Microsoft Store jediným kliknutím a automatickými aktualizáciami. Odkaz na stiahnutie nájdete tu.

Ako nainštalovať a nakonfigurovať XAMPP v systéme Windows 10

Inštalácia XAMPP pre Windows 10 je jednoduchá, ale musíte vedieť, ako nakonfigurovať Apache a phpMyAdmin, aby všetko fungovalo správne.

Ako zálohovať nastavenia Microsoft Launcher v systéme Android

Funkcia zálohovania a obnovenia v aplikácii Microsoft Launcher vám pomôže vytvoriť kópiu rozloženia, tapety, priečinkov aplikácií, balíkov ikon a ďalších nastavení v prípade, že potrebujete resetovať telefón s Androidom alebo preinštalovať spúšťač, aby ste nemuseli začať. od nuly.

Aplikácia Kodi media player je teraz k dispozícii na Xbox One

XBMC Foundation sprístupňuje Kodi na stiahnutie v obchode Microsoft Store, aby premenil Xbox One na dokonalé zariadenie mediálneho centra. Prvá verzia je však ukážkou a veľa funkcií nefunguje alebo nie je implementovaných.