Ako pridám odkaz na webovú stránku na svoju domovskú obrazovku iPhone?

Mnohokrát sme počuli frázu „existuje určitá aplikácia, ktorá sa používa“, bolo by nám odpustené, keby ste si mysleli, že nájdete aplikáciu pre takmer všetko.

Ako odstrániť duplicitné fotografie v systéme Mac zadarmo v aplikáciách iPhoto a Photos

Duplicitné fotografie v systéme Mac OS X sú veľkým problémom. Pre tých, ktorí sú nadšenými fotografickými nadšencami --- upravujte, zdieľajte, fotografujte a ukladajte ich na svoje Mac --- duplicitné fotografie

Ako filtrovať správy od spamerov a neznámych zdrojov v

Spameri sú uvoľnení. Zavolali nám zbytočné správy do našich telefónov z čísel a zdrojov, ktoré nepoznáme. Dôvodom je rastúci trh s telefónmi

iPhone 6 Plus, iPhone 6, Apple Watch: recenzie, cena a dátumy zakúpenia

iPhone 6 Plus, iPhone 6, Apple Watch: Recenzia, cena a dátumy zakúpenia Už dlho sme počuli o iPhone 6 a iWatch v udalostiach Apple, ale nič

iMac s Retina 5K displejom odtrhnutý od iFixit: pohľad dovnútra do krásneho dizajnu

Chlapci z iFixit zbúrali nový iMac s Retina 5K displejom, ktorý už odvtedy odhaľuje veľa kúskov, ale iné ako CPU a GPU sú nové, aby poháňali nový 14,7-miliónový displej.

Unavený nárazom fotoaparátu iPhone 6, chlap nájde opravu pomocou brúsky (video)

Títo chlapci nájdu najlepšiu opravu vyčnievajúceho fotoaparátu v iPhone 6, je to geniálne a jednoducho sa to dá urobiť, stačí chytiť brúsku a odbrúsiť ju.

Prežije test miešania iPhone 6 Plus? (video)

Chlapci z Blendtec podrobili iPhone 6 Plus testu zmiešavania s Galaxy Note 3 od Samsungu, otázka znie: prežije alebo sa zle ohne?

Na tlačovom podujatí Apple 9. septembra sa očakáva nový iPhone 6S, Apple TV, iPad Pro a ďalšie

Na tlačovom podujatí Apple 9. septembra očakávame, že uvidíme nové iPhony, Apple TV, iPad Pro a ďalšie. Priamy prenos začína o 13:00 ET.

iPhone 6 a iPhone 6 Plus boli zničené službou iFixit

iPhone 6 a iPhone 6 Plus sa rozoberú, aby ste nemuseli poškodiť svoj nový nákup za 700 dolárov, formulár iFixit vám ukáže všetky komponenty, vďaka ktorým tieto zariadenia fungujú.

Ako rýchlo vytvoriť bootovacie USB Mac OS X v systéme Windows

Tieto pokyny vás prevedú rýchlym vytvorením zavádzacieho USB inštalačného média pre Mac OS X v systéme Windows, funguje to s Yosemite a predchádzajúcou verziou OS.

Microsoft Edge je teraz k dispozícii pre iPad (beta)

Microsoft prináša Edge užívateľom Apple iPad. Prehliadač je teraz vo verzii beta prostredníctvom vývojárskeho programu Apple TestFlight, ale očakáva sa, že v najbližších mesiacoch bude dostupný pre každého.

Microsoft Office 2016 prichádza na Mac, členovia Office 365 si môžu balík stiahnuť už teraz

Office 2016 pre Mac je teraz k dispozícii na stiahnutie, balík obsahuje päť aplikácií: Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook, funkcie zahŕňajú...

Microsoft prináša do Apple Watch podporu pre OneDrive a PowerPoint

Microsoft rýchlo zavádza aktualizáciu OneDrive na podporu prezerania fotografií v Apple Watch a tiež prináša podporu pre PowerPoint na ovládanie prezentácií na iPhone.

Office 2016 pre Mac: Praktické s novými funkciami a vylepšeniami

Používatelia počítačov Mac si teraz môžu bezplatne stiahnuť Office 2016 ako ukážku, pričom môžu využívať aplikácie, o ktorých teraz vieme, že na ich používanie je potrebný účet Microsoft...

Ukážka Microsoft Office 2016 pre Mac pripravená na stiahnutie

Microsoft vydáva ukážku Office 2016 pre Mac, používatelia si môžu stiahnuť bity a testovať novú verziu Wordu, Excelu, PowerPointu, OneNotu a Outlooku.

Aktualizácia Parallels Desktop 10 pridáva podporu pre Windows 10 Technical Preview pre Mac

Parallels Desktop 10 prináša experimentálnu podporu na bezpečné testovanie Windows 10 Technical Preview na počítačoch Mac so systémom OS X Yosemite.

Ako sledovať Santu tieto Vianoce na Windows 10, iOS a Android

Pripravte sa sledovať Santa na Vianoce s NORAD Santa Tracker v spolupráci so spoločnosťou Microsoft alebo s Google Santa Tracker.

Ako rýchlo vytvoriť bootovacie USB pre MacOS v systéme Windows 10

Tu sú kroky na vytvorenie zavádzacieho USB média pre macOS (Catalina) s podporou oddielov GPT v systéme Windows 10 alebo 7/8.1 na záchranu vášho Macu.

Ako si zadarmo stiahnuť OS X Yosemite od Apple

OS X Yosemite beta je teraz k dispozícii na stiahnutie, budete sa musieť zaregistrovať a inštalácia má veľmi podobný proces ako Windows 8. Tu je návod...

Pozrite si toto: Drone zachytáva vývoj Apple Campus 2 (video)

Rezident Cupertina používa dron na zachytenie najlepších uhlov vývoja konštrukcie Campus 2 spoločnosti Apple, ktorý sa otvorí v polovici roka 2016.