Spoločnosť Apple vydáva nové logo Made for iPhone (MFI) pre produkty tretích strán

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

iphone accessories

Ak vlastníte produkt Apple, mali by ste vedieť, že spoločnosť nevyrába väčšinu príslušenstva, ktoré by ste chceli so svojím MacBookom, iPhone, iPadom alebo iPodom vyrobiť. Najlepšie doplnky pre tieto produkty zvyčajne pochádzajú od hráčov tretích strán, ktorí vyrábajú doplnky, ktoré sú certifikované spoločnosťou Apple. Vo vašom smartfóne sú zvyčajne označené značkou MFI; čo znamená „Vyrobené pre iPhone / iPad / iPod“.

Získanie príslušenstva schváleného spoločnosťou Apple vždy znamená, že vaše zariadenie bude plne kompatibilné. Znamená to tiež, že príslušenstvo nesmie predstavovať žiadne riziko poškodenia vášho zariadenia iDevice; existujú nabíjačky, slúchadlá, puzdrá a ďalšie príslušenstvo, ktoré spôsobujú, že vaše zariadenie nefunguje správne alebo vedie pri dlhodobom používaní k poškodeniu.

Príslušenstvo s logom MFI je certifikované spoločnosťou Apple a používatelia zariadení Apple hľadajú toto logo vždy, keď idú nakupovať doplnky iDevice. Keď budete nabudúce nakupovať doplnky s certifikáciou Apple od tretích strán, musíte hľadať nasledujúce logo.

Spoločnosť Apple vydala nové logo príslušenstva tretích strán. Táto nová aktualizácia bude naďalej slúžiť ako teraz zaniknuté logo PFI a spoločnosť Apple dala tretím hráčom 90 dní na začatie používania nového loga. Made For iPhone

Tieto novo revidované logá majú niekoľko jemných zmien. Apple urobil preč s malými ikonami, ktoré reprezentovali každé zariadenie vedľa ich mena a na jeho mieste je štandardné logo Apple. Ďalšou významnou zmenou je, že iPhone je teraz uvedený ako prvý, za ním nasleduje iPad a iPod ako posledný. V prípade, že ste to nevedeli, pre iPhone je v súčasnosti táto produktová rada hotových krav pre spoločnosť Apple.

Na účely porovnania uvádzame nižšie logá na dôchodku. V logách vyššie nájdete jedno logo so zoznamom všetkých troch zariadení iDevices. Made For iPhone

Apple Watch bude mať aj naďalej svoj vlastný samostatný program a logo „Made For“. Z tohto dôvodu nie je uvedený na žiadnom z vyššie uvedených revidovaných loga Made For iPhone (iDevices).

Program MFI sa začal v roku 2005, keď bol iPod jediným produktom. Spoločnosť Apple potom rozšírila produkt tak, aby sa vzťahoval aj na zariadenia iPhone a iPad.