Spoločnosť Apple teraz cenzuruje pokrytie Crowd Reaction, keď oznámila svoj smiešny stojan v hodnote 1 000 dolárov

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

apple monitor stand

Pondelok, 3. júna - spoločnosť Apple predstavila ďalšiu zostavu programu Mac Pro (trvalo ich dosť dlho), ale nebolo to stredobodom udalosti, ako dúfala spoločnosť. Bol to stánok s monitorom s nadmernou cenou 999 dolárov.

Hovorca na pódiu okamžite oznámil cenu stánku, ľudia v publiku začali stonať. Register spolu s ďalšími mediálnymi domami uverejnili video reakcií publika. apple monitor stand

Stánok s monitorom 1 000 dolárov sa stal všetkým, o čom ľudia hovorili o udalosti; a nie v dobrom svetle. Viac v súlade s vydieraním, príliš drahé a extravagantné. Na Apple došlo, že cena stojana monitora zatieni všetko ostatné o udalosti, a preto sa rozhodli ísť do režimu kontroly poškodenia.

Porušovanie autorských práv

Získajte to, aby ste zabránili tomu, aby sa mediálne domy sústredili na stojan monitora s šialenými cenami, spoločnosť Apple ťahá za porušovanie autorských práv na mediálne domy. Napríklad video uverejnené používateľom Register ukazujúce reakciu davu, keď Apple oznámil cenu stánku, bol stiahnutý dole.

To je potom, čo Apple zavolal Register stiahnuť video z dôvodu porušenia autorských práv. No, Register nebol jediný človek s možnosťou nahrávania videa v rámci tejto konferencie.

Niektorí účastníci nahrávali udalosť na telefónoch s fotoaparátom a boli dosť láskaví, aby sa na YouTube mohli zdieľať svoje zábery so svetom. Veľa šťastia pre spoločnosť Apple, ktorá sa snažila vytiahnuť kartu na porušenie autorských práv od ľudí na YouTube.

To znamená, že zatiaľ nemôžete vidieť zábery Register a ďalších veľkých vydavateľov. Pravdepodobne môžete získať rovnaké zábery od ľudí, ktorí sa podujatia zúčastnili a zaznamenali ho na svojich smartfónoch. Podobne ako tu máme napríklad nižšie.