Dátum vydania a špecifikácie Apple iPhone 7: Všetko, čo potrebujete vedieť

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Dátum vydania a špecifikácie Apple iPhone 7: Všetko, čo potrebujete vedieť

Očakáva sa, že rok 2015 bude pre technológie obrovským rokom, keďže spoločnosti ako Apple a Samsung sa chystajú uviesť na trh svoje eso karty. Galaxy S5 a Iphone 6 minulý rok sa tešil veľkému úspechu. Teraz je čas pokročiť v konkurenčnom technologickom trhu. Používatelia zariadení iOS by veľmi očakávali ďalší model iPhone, ktorý bude uvedený na trh v tomto roku. Uviedli sme niekoľko užitočných podrobností týkajúcich sa pravdepodobného budúceho dátumu vydania Apple 7 pre iPhone 7 a funkcií pre iPhone 7.

Musíš prečítať: Najhoršie vlastnosti telefónu iPhone 6

Spoločnosť Apple má tradíciu vydávať svoje hlavné vlajkové zariadenia každý rok okolo septembra. iPhone 6 bol odhalený minulý rok minulého roka a iPhone 5c bol uvedený na trh 10. septembra 2013. Preto by sme mali očakávať, že iPhone 7 bude uvedený na trh pred posledným štvrťrokom tohto roka.

Spoločnosť Apple by však teraz mohla začať vydávať dve vlajkové zariadenia každý rok, aby zostala v silnej konkurencii s firmami Samsung a Sony. Nebolo by prekvapujúce, keby Apple prelomil svoj slávny septembrový vzor a predstavil iPhone 6S v lete a potom iPhone 7 v septembri.

Za konceptom veľkosti obrazovky spoločnosti Apple nájdete veľa teórií. V minulom roku Apple urobil veľký skok s iPhone 6 a iPhone 6 Plus v tomto výklenku, ktorý konkuroval zariadeniam Galaxy. Hlavným problémom pri zväčšovaní veľkosti je, že iPhone sa bude javiť ako tablet namiesto telefónu. 5,5-palcový iPhone 6 Plus sa zdá byť dosť veľký, keď ho používate ako jednu ruku ako smartphone. Možno, že iPhone 5S bol perfektnou voľbou, pokiaľ ide o veľkosť obrazovky 4-in pre ľahké držanie v rukách. Nebude prekvapujúce, ak sa Apple drží s malým displejom pre iPhone 7.

Podľa Ekonomických denných správ môže byť iPhone 7 vybavený 3D displejom. Partner dodávateľského reťazca spoločnosti Apple TPK pracuje na projekte týkajúcom sa 3D obrazovky s voľným okom. To znamená, že na prezeranie 3D efektu nebudete potrebovať okuliare.

Apple pravdepodobne urobí veľký skok, pokiaľ ide o fotoaparát. John Gruber z Fireball nedávno uviedol v podcaste na svojom blogu, že iPhone 7 bude obsahovať systém 2 šošoviek, ktorý umožní používateľom zachytávať snímky v kvalite DSLR.

Systém s dvoma objektívmi ponúka oproti súčasným objektívom iPhone 6 veľké výhody vrátane možnosti pridania optického zoomu. O telefóne iPhone 7 sa tiež hovorí, že vykazuje dobrý výkon pri slabom osvetlení.

Očakáva sa, že iPhone 7 bude používať sériu procesorov A9 pre ďalšiu generáciu smartfónov. Procesory budú založené na 14nm dizajne. Najnovšie čipy budú menšie, výkonnejšie a efektívnejšie.

Apple pravdepodobne zahrnie niektoré nové funkcie do iPhone 7, ako je stručne uvedené nižšie:

  • Na hranie hier bude k dispozícii tlačidlo Domov v štýle joysticku.
  • iPhone 7 bude obsahovať technológiu Force na rozlíšenie kohútika a tlače.
  • Súčasťou iPhone 7 môže byť induktívne bezdrôtové nabíjanie.

Funkcie iPhone 7 sú podľa povestí naozaj vynikajúce, takže môžete očakávať, že s telefónom iPhone 7 budete mať cenovú značku. Jedna vec je istá, pretože v blízkosti letných centier sa zveľaďujú informácie o špecifikáciách iPhone 7 a dátume vydania na celom webe.