Aplikácia Nastavenia systému Windows 11 získa zmeny grafiky a Insider

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

 Zmeny nastavení systému Windows 11
  • Windows 11 zostava 25276 skrýva zmeny prichádzajúce do aplikácie Nastavenia.
  • Stránka s nastaveniami grafiky zobrazuje prepracovaný dizajn stránky, aby zodpovedal zvyšku moderného dizajnu aplikácie.
  • Stránka s nastaveniami programu Windows Insider zobrazuje novú možnosť Experimentálne funkcie.

Popri zmenách oficiálne ohlásených pre zostava 25276 v Dev Channel, tento let pre Windows 11 skrýva niekoľko zmien prichádzajúcich do aplikácie Nastavenia, vrátane prepracovanej stránky s vlastnosťami grafiky a experimentálnych nastavení stránky programu Windows Insider.

Podľa Tweety od @thebookisclosed , Grafická stránka dostáva aktualizáciu dizajnu, aby zodpovedala zvyšku aplikácie. Stránka tiež prináša na hlavnú stránku možnosť „Optimalizácie pre hry v okne“.

 Experimentálne funkcie
Experimentálne funkcie (zdroj: @thebookisclosed)

Na iný Tweet , môžeme vidieť, že stránka „Windows Insider Program“ získava nové nastavenie „Experimentálne funkcie“. Na nastavení sa momentálne pracuje a je prázdne. Môže to však byť spôsob, akým sa používatelia môžu rozhodnúť, že všetky (vo vývoji) funkcie povolia predvolene namiesto toho, aby ich spoločnosť Microsoft náhodne ponúkala pomocou testovania A/B.

 Redizajn grafických nastavení
Redizajn grafických nastavení (Zdroj: @thebookisclosed)

Nie je jasné, kedy sa Insiders môžu oboznámiť s týmito novými funkciami a vizuálnymi zmenami, ale keďže už boli zaznamenané v najnovšej ukážke, môžeme predpokladať, že by to mohlo byť čoskoro.