Oznamuje štipendijný program žien technikov spoločnosti Google

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Announcing Google’s Women Techmakers Scholarship Program

Spoločnosť Google si získala reputáciu ako entita na posilnenie postavenia žien. Ako dokazuje program predtým uvádzaný ako program štipendijného programu Google Anita Borg Memorial; na počesť Dr. Anity Borgovej (1949-2003). Spoločnosť Google teraz premenovala program na Štipendijný program pre ženy technikov.

Prostredníctvom štipendijného programu Ženy technikky chce spoločnosť Google dosiahnuť rodovú rovnosť, ak ide o oblasť informatiky. Podporovaním žien a dievčat, aby vynikali vo vzdelávacích kurzoch a kariére súvisiacich s počítačmi a technológiami. Čiastočne prostredníctvom podpory aktívneho vedenia a mentorstva od skúsených profesionálnych vodcov v oblasti informatiky.

Prečo sa uchádzať o štipendijný program Technikky?

Vstupom do štipendijného programu pre ženy technikov spoločnosti Google majú ženy úžitok z mnohých nástrojov na posilnenie postavenia, ktoré zahŕňajú okrem iného:

štipendiá: Program odmeňuje vás (ženy v technike) vynikajúcimi výsledkami v akademickej dokonalosti, vodcovstvom a pozitívnym dopadom na vaše komunity. Štipendium poslúži na zvýšenie vašich počítačových a technologických zručností na pokročilejšie úrovne.

ustúpi: Zúčastníte sa školení a seminárov o profesionálnom a osobnom rozvoji. Kde získate aj príležitosť na spoluprácu s kolegami z radov a mentorov spoločnosti Google.

Spoločenstva: Dostanete sa tiež do širšej globálnej siete kolegov, ktorí vám poskytnú príležitosť zúčastniť sa na zdieľaných znalostiach, skúsenostiach a zdrojoch. Môžete tiež spolupracovať na projektoch s inými vedcami a ponúkať podporu globálnej sieti žien v technike.

' Moja sieť neuveriteľných žien v technológii rástla a ja som sa pomocou pokynov spoločnosti Google dozvedel veľa vecí, “ píše učiteľku 2015, Maria Hollweck, FH Regensburg, o programe.

' Zdvihli ma; naučili ma, ako vytvoriť veľké zmeny. Ukázali mi, ako to bolo možné. Teraz môžem ísť von a zmeniť svet, “ Saiph Savage, Uni. z Kalifornie, Santa Barbara, vedec z roku 2009.

Ak chcete získať požiadavky týkajúce sa spôsobilosti žien v Severnej Amerike, Európe, na Strednom východe, v Afrike a Ázii a Tichomorí, kliknite na tlačidlo OK tu ,

O Dr. Anite Borg

Anita Borg (1949-200) bola vrúcnym veriacim v silu technológie, ktorá transformovala všetky aspekty ľudského života; politický, sociálny a osobný život. Ako technický povstalec bola Anita Borgová vytrvalá vo svojom boji, aby zabezpečila, že technológia bude použitá iba pre dobro.

Veľkú časť svojho dospelého života strávila dôvodom na prijatie technológie do nášho každodenného života. Zároveň aktívne zorganizuje ženy a menšinové skupiny, aby vstúpili do oblasti počítačov a technológií. Na pamiatku a česť neskoro Anita Borgovej, že spoločnosť Google podporuje program Štipendisti pre ženy technikov.