Tlačidlo Dash od spoločnosti Amazon s hodnotou 20 USD je najlepším zariadením IoT pre automatizáciu každodenných úloh

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Internet vecí je budúcnosť technológie. Inteligentné domy, prepojené autá, umelá inteligencia a automatizované vykonávanie povolaní sú metriky revolúcie IoT, ktorá sa len začína. Amazon, ktorý je priekopníkom technológie internetu vecí, naďalej robí tento zázrak hlavným prúdom. Po vynikajúcich produktoch, ako sú Echo Dot a integrácia a služby inteligentných domov Alexa, spoločnosť oznámila inteligentné tlačidlo IoT, ktoré vám pomôže robiť každodenné úlohy. Pomenované ako Tlačidlo Amazon Dash , jednoduchý modul gadget vo výške 20 dolárov by sa mohol naprogramovať na základe potrieb používateľa. Pomocou tlačidla Amazon Dash môžete naštartovať auto, objednať pizzu, otvoriť brány, prehrávať hudbu, ovládať hlasitosť a domáce spotrebiče.

amazon dash button 1

amazon dash button 2

Najnovšie zariadenie Amazonu bolo predané ako horúce koláče do niekoľkých hodín od jeho prvého uvedenia na trh. Tlačidlo Dash môžete naprogramovať podľa vlastného výberu pomocou rozhrania AWS API. Funkcie sociálnych médií a aplikácií v softvérovej súprave tlačidla Dash môžete tiež použiť na integráciu rôznych aplikácií a softvéru vášho telefónu a počítača. Pomocou tlačidla Dash môžete programovať takmer čokoľvek a automatizovať svoje úlohy.

amazon dash button 3

Po registrácii do služby Amazon Web Services, ktorá je bezplatná, nakonfigurujete sprievodcu plánovaním AWS Lambda, aby ste nastavili tlačidlo Dash. Môžete pridať zdroje udalostí pre každú udalosť a udalosť bude vyvolaná ihneď po stlačení tlačidla.

Môžete nastaviť počet klepnutí na tlačidlá pre každý príkaz. Napríklad, môžem nastaviť tlačidlo Dash tak, aby iniciovalo hovor priateľovi, keď stlačím, povedzme, štyrikrát.

Tlačidlo Amazon Dash ponúka úžasné funkcie internetu vecí za minútu. Pre nadšencov internetu vecí je to doslova sen. Ak ste vývojár, ktorý sa snaží preveriť kariéru v IoT, kúpte si tento skvelý a lacný prístroj a začnite s ním hrať. Je tiež nutné kúpiť pre všetkých, ktorí chcú automatizovať svoje každodenné úlohy a prežiť skutočný technologický životný štýl.