Aplikácia Amazon Prime Video prichádza na Windows 10

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Amazon konečne vytvára aplikáciu Prime Video pre Windows 10 a teraz si ju môžete stiahnuť z obchodu Microsoft Store.

->

Aj keď môžete na svojich počítačoch sledovať filmy a relácie z Amazon Prime Video, doteraz môžete streamovať obsah iba pomocou webového prehliadača, pretože neexistovala oficiálna aplikácia pre používateľov systému Windows 10. Amazon však teraz konečne sprístupňuje natívnu aplikáciu Windows 10 (cez Aktualizácie Lumia ) pre svoju službu Prime Video a spoločnosť môže tiež plánovať použitie aplikácie na poskytovanie živého televízneho vysielania zákazníkom.

Nová aplikácia Amazon Prime Video je aplikácia Universal Windows Platform (UWP), čo znamená, že bola navrhnutá tak, aby fungovala na akomkoľvek zariadení so systémom Windows 10, ako aj na iných platformách, ako je napríklad Xbox.

Aplikácia sa podobá webovej verzii streamovacej služby, ale vľavo si všimnete horizontálnu ponuku na navigáciu vo filmoch a reláciách. Môžete tiež pristupovať k obchodu, kanálom, kategóriám a dokonca aj sekcii sťahovania, ktorá navrhuje podporu pre sťahovanie videa na pozeranie offline.

Aplikáciu Prime Video si môžete stiahnuť z Microsoft Store , ale pretože to ešte nebolo oficiálne oznámené, očakávajte chybu pri pokuse o prihlásenie.

Popri úniku aplikácie správa z Protokol (cez XDA ) naznačuje, že Amazon uvažuje aj o pridaní živého programovania a lineárneho programovania do služby. Spoločnosť už ponúka spôsoby, ako sa prihlásiť na odber televíznych kanálov prostredníctvom sekcie Kanály, ale pridanie živého vysielania k obsahu na požiadanie môže túto službu zatraktívniť pre ľudí, ktorí majú radi tradičnú televíziu.