Ako vám Lensa Connect môže pomôcť generovať ďalší príjem

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Ako vám Lensa Connect môže pomôcť generovať ďalší príjem

Snímka obrazovky z https://connect.lensa.com/

V prípade, že hľadáte nové zdroje peňazí, Pripojte objektív môže byť pre vás ideálnym riešením.

S Lensa Connect môžete speňažiť návštevnosť svojich webových stránok bez toho, aby ste sa museli zaoberať kontextovými reklamami, ktoré ničia používateľskú skúsenosť vašich návštevníkov, alebo pridruženým marketingom, ktorý by mohol poškodiť ich dôveru v obsah vašej webovej stránky.

V tomto krátkom článku sa bližšie pozrieme na Lensa Connect, čo to je, ako funguje a kto ho používa. Poďme ďalej.

Čo je Lensa?

Objektív je online pracovná stránka, ktorá pomáha uchádzačom o zamestnanie nájsť pozície, ktoré zodpovedajú ich zručnostiam, kariérnym cieľom a pracovnému štýlu.

Lensa, rovnako ako všetky technologické startupy, začala v malom. Lensa má však teraz členstvo viac ako 20 miliónov používateľov vďaka dlhoročnej oddanosti a práci. Lensa na druhej strane nespomaľuje. Lensa v skutočnosti každý mesiac privíta približne 400 000 nových používateľov.

Cieľom spustenia spoločnosti Lensa v roku 2016 bolo poskytnúť uchádzačom o zamestnanie prístup k zdrojom, vzdelávaniu a príležitostiam, ktoré potrebujú, aby mohli rozhodovať o svojich krátkodobých a dlhodobých kariérnych cieľoch na základe údajov. Zdá sa, že to funguje, pretože do Lensa sa každý mesiac odošle viac ako 170 000 životopisov a zaregistrovaným uchádzačom o zamestnanie sa pošle viac ako 85 miliónov upozornení na prácu.

Link na bezplatnú snímku prevzatú z Twitter profilu Lensa Connect

Ako môže Lensa Connect pomôcť pri speňažovaní webových stránok

Ak vlastníte webovú stránku, vynaložili ste na jej vytvorenie veľa času, úsilia a peňazí web rastie . Mali by ste byť odmenení za svoje úsilie, čo je spravodlivé a spravodlivé. A čo viac, je to možné s Lensa Associate.

Lensa Connect je miniaplikácia alebo útržok kódu, ktorý je možné zmeniť a pridať do ktorejkoľvek časti webovej lokality. Pracovné ponuky Lensa je možné zobraziť na webových stránkach pomocou miniaplikácie. Vlastník webovej stránky je kompenzovaný za kliknutia, ktoré jeho stránka získa v dôsledku týchto pracovných inzerátov, ktoré sú prispôsobené údajom návštevníka.

Vaša webová stránka vám už bude prinášať peniaze, keď sa zaregistrujete do Lensa Connect a pridáte na ňu miniaplikáciu (čo trvá asi dve minúty). Pracovné ponuky Lensa, ktoré sú prispôsobené špecifickým záujmom a požiadavkám vašich návštevníkov, im budú sprístupnené vždy, keď navštívia vašu webovú stránku. Ako vlastník webovej stránky ste odmenení za každé kliknutie.

Lensa Connect si účtuje poplatok za každé kliknutie ( CZK ). Je však dôležité poznamenať, že nie všetky kliknutia sú platené rovnako. Speňažuje sa iba návštevnosť webových stránok zo Spojených štátov, pretože Lensa pôsobí iba v Spojených štátoch. Okrem toho, aký príjem vytvorí každý snap, závisí od druhu klienta a druhu snapu, ktorý stránka produkuje.

Najúspešnejšie webové stránky prirodzene generujú vyššie príjmy. Okrem toho môžete otestovať výkonnosť svojich webových stránok pomocou testu rýchlosti Pingdom. Okrem toho stojí za to upozorniť na to, že zatiaľ čo dvojitý výber môže rozšíriť možnosti výroby serióznejších potenciálnych zákazníkov, spoločnosť Lensa Associate sa prispôsobuje jednoduchšej stratégii jednoduchého výberu.

Prečo je Lensa Connect lepšou voľbou na speňaženie webových stránok ako iné techniky

Snímka obrazovky z https://connect.lensa.com/

Webová stránka môže byť zisková rôznymi spôsobmi. Každý prístup má však výhody a nevýhody. Pozrime sa na typické metódy speňaženie webu a porovnajte s nimi Lensa Connect.

Predaj reklamného priestoru

Aj keď je to jednoduchý a rýchly spôsob, ako zarobiť peniaze na svojich webových stránkach, mali by ste sa zamyslieť nad tým, ako zle by to mohlo spôsobiť dojem používateľov. Reklamy sú vopred určené a je nepravdepodobné, že by oslovili konkrétne preferencie návštevníkov webových stránok.

Lensa Connect sa tomuto problému vyhýba dvoma spôsobmi. Po prvé, Lensa Connect zobrazí voľné pracovné miesta pre vašich návštevníkov. Lensa Connect sa nepokúša nič predávať vašim návštevníkom. Lensa Connect nikdy nekonkuruje iným produktom alebo službám ponúkaným na vašom webe za peniaze zákazníkov.

Po druhé, pracovné ponuky Lensa Connect sa vytvárajú v súlade s konkrétnymi požiadavkami a záujmami návštevníkov vašich webových stránok.

Predaj údajov vytvorených vašou webovou stránkou

Generujú sa údaje o návštevnosti vašej webovej lokality. Zahŕňa to napríklad to, odkiaľ návštevníci prichádzajú, ako interagujú s obsahom webových stránok, ich zariadením a podobne. Tieto dátové body si môžu zakúpiť tretie strany. Aby ste to však urobili zákonne, museli by ste hostí poučiť o lokalite vášho cieľa. Mnoho používateľov to môže považovať za problém a v dôsledku toho môžu stratiť dôveru vo váš web alebo značku.

Záver

Investovali ste veľa úsilia a energie, aby ste zvýšili návštevnosť svojich stránok. Za svoje úsilie by ste mali byť odmenení. Využite Lensa Connect na speňaženie svojich webových stránok bez toho, aby ste ohrozili dôveru svojich návštevníkov v ne alebo ich používateľskú skúsenosť.