Ako pripojiť iCloud k aplikácii Fotky v systéme Windows 11

 Windows 11 Photos s iCloud
 • Ak chcete pripojiť iCloud k Fotkám, nainštalujte si aplikáciu iCloud na Windows 11.
 • Potom otvorte aplikáciu Fotky a vyberte „iCloud Photos“, a prihláste sa pomocou svojho účtu Apple, aby ste dokončili integráciu.

Spolu s aktualizovaným dizajnom rozhrania pre aplikáciu Fotky , Microsoft tiež pridáva a nová integrácia iCloud ktorý umožňuje používateľom iPhonov a iPadov prezerať a spravovať svoje fotografie a videá z jediného prostredia Windows 11 .

Integrácia nie je pekná, pretože musíte nainštalujte aplikáciu iCloud na Windows 11 , ale po nastavení bude aplikácia Fotky obsahovať vyhradenú sekciu pre vaše obrázky a videá.

Toto sprievodca vás naučí, ako prepojiť aplikáciu Fotky so službou iCloud v systéme Windows 11.

Pripojte iCloud k aplikácii Fotky v systéme Windows 11

Ak chcete pripojiť iCloud k aplikácii Fotky, postupujte takto:

 1. OTVORENÉ Fotografie v systéme Windows 11. 2. Kliknite na iCloud Fotografie .

  Rýchly tip: Ak táto možnosť nie je k dispozícii, otvorte stránku nastavení a zapnite „Zobraziť fotografie iCloud“ prepínač.
 3. Kliknite na „Získať iCloud pre Windows“ tlačidlo.

   Inštalácia systému Windows 11 iCloud 4. Kliknite na Získajte (alebo Inštalácia ) na inštaláciu aplikácie.

   Stiahnite si Microsoft Store iCloud

 5. Kliknite na „Otvoriť iCloud pre Windows“ tlačidlo v aplikácii Fotky. 6. Prihláste sa pomocou svojich prihlasovacích údajov Apple.

   Pripojenie Windows 11 Photos iCloudPo pripojení aplikácie Fotky k iCloudu získate prístup k svojim médiám z vyhradenej karty „iCloud Photos“ na ľavom navigačnom paneli. Ak kliknete na kartu „Všetky fotografie“, vaše médium iCloud sa zobrazí vedľa vášho lokálneho média a média OneDrive. Ak je povolená funkcia atribútu, každá fotografia bude mať ikonu iCloud, ktorá vám oznámi umiestnenie súboru.

Integrácia je k dispozícii od verzie aplikácie Fotky 2022.31110.2008.0 alebo vyššej pre zariadenia s najnovšou verziou Windowsu 11. Microsoft hovorí, že nová funkcia by sa mala všetkým dostať do decembra. Aktualizácie však môžete vždy skontrolovať tak, že prejdete na stránku Microsoft Store > Knižnica a kliknutím na Získajte aktualizácie tlačidlo.