Ako povoliť nový bočný panel prispôsobenia v prehliadači Google Chrome

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

 Bočný panel prispôsobenia prehliadača Google Chrome

Očakáva sa, že Google uvedie na trh novú verziu Chrome pre pracovnú plochu, ktorá prinesie rôzne vizuálne zmeny vrátane nového zážitku na prispôsobenie vzhľadu a prostredia prehliadača. a v tejto príručke sa dozviete, ako povoliť nové nastavenia prispôsobenia v najnovšej verzii prehliadača Chrome Canary.

Prehliadač Chrome obsahuje rovnaké rozhranie už dlho, ale zdá sa, že pracuje na zavedení určitých vizuálnych zmien. Nové rozhranie si stále zachováva podobnosť klasického dizajnu, ako ho vidíte dnes Windows 11 , 10, macOS a Linux, ale Google teraz pridáva niektoré z dizajnových jazykov „Material You“, ktoré sa už nachádzajú v systémoch ChromeOS a Android.

Napríklad panel s nástrojmi teraz obsahuje prepracované väčšie tlačidlá a zaoblené rohy takmer všade, kde vidíte, a ponuky teraz zodpovedajú farebnej schéme prehliadača. Prehliadač (verzia 119) navyše prináša aj nové možnosti prispôsobenia, ktoré ponúka možnosť meniť témy, prepínať medzi svetlým a tmavým farebným režimom, meniť farebnú schému a dokonca aj možnosť, ktorá prehliadaču umožňuje zladiť s farbou akcentu Windows 11 .

Pri prepnutí do režimu tmavých farieb bude Chrome aj naďalej sledovať farbu zariadenia alebo farebnú schému, ktorú ste vybrali v nastaveniach, ale namiesto zmeny farby na úplne tmavé tóny použije tmavé tóny. Nastavenia skratiek vám navyše umožňujú zapnúť alebo vypnúť skratky a vy sa rozhodnete, či sa na novej karte zobrazia vaše skratky alebo najnavštevovanejšie stránky.

V tomto sprievodca , naučíte sa kroky na povolenie nových vizuálnych aktualizácií pre Google Chrome .

Povoliť nový bočný panel prispôsobenia v prehliadači Chrome

Ak chcete povoliť nové nastavenia prispôsobenia v prehliadači Google Chrome, postupujte takto:

 1. OTVORENÉ Google Chrome (119 alebo vyššie).

 2. Do panela s adresou zadajte nasledujúcu cestu a stlačte Zadajte otvorte experimentálne nastavenia „príznaky“ a povoľte nastavenie „Prispôsobiť bočný panel Chrome“:

  chrome://flags/#customize-chrome-side-panel
 3. Použite nastavenie „Prispôsobiť bočný panel prehliadača Chrome“ na pravej strane a vyberte možnosť Povolené možnosť.

   Povoliť prispôsobenie bočného panela prehliadača Chrome

 4. (Voliteľné) Do panela s adresou zadajte nasledujúcu cestu a stlačte Zadajte otvorte nastavenie „Prispôsobiť kartu rozšírenia bočného panela Chrome“:

  chrome://flags/#customize-chrome-side-panel-extensions-card
 5. Použite nastavenie „Prispôsobiť kartu rozšírenia bočného panela Chrome“ na pravej strane a vyberte možnosť Povolené možnosť.

 6. Kliknite na Reštart tlačidlo.

Po dokončení krokov sa prehliadač otvorí s novými zmenami dizajnu a s novými nastaveniami „Prispôsobiť Chrome“ na bočnom paneli.