Spoločnosť Airtel Nigeria uvádza na trh službu „Nerušiť“ na zastavenie reklamných SMS a volaní

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Airtel Nigeria Launches ‘Do Not Disturb’ Service To Stop Pesky Promotional SMS & Calls

Nigérijskí predplatitelia spoločnosti Airtel Nigeria si teraz môžu vychutnať tichý okamih s telefónom bez zbytočných reklamných SMS alebo hlasových hovorov, ktoré ničia veci. Spoločnosť Telecom oznámila skratku pre službu „Nerušiť“. Odberatelia musia jednoducho napísať „pomoc“ na číslo 2442, aby sa mohli prihlásiť alebo odhlásiť propagačné správy zasielané na ich linky Airtel.

Keď sa účastník prihlási na odber, spoločnosť Airtel Nigeria zastaví všetky nevyžiadané propagačné SMS a hlasové hovory na túto linku. Služba bola zavedená v súlade so smernicou z roku 2006 Nigérijská komisia pre komunikáciu (NCC). Predplatitelia tiež dostali množstvo sťažností na príliš veľa nevyžiadaných reklamných SMS a hlasových hovorov na svoje linky.

' Spoločnosť Airtel sa zaviazala ponúkať vynikajúce služby zákazníkom a sme radi, že vám môžeme predstaviť samoobslužnú službu „Nerušiť“, ktorá umožní našim váženým zákazníkom rozhodnúť sa, aké správy alebo hovory dostanú zo siete, “ povedal Ahmad Mokhles, výkonný riaditeľ spoločnosti Airtel Nigeria.

' Aj keď existujú zákazníci, ktorí požadujú propagačné služby, aby držali krok s rôznymi inovatívnymi výrobkami a službami, existujú aj iní, ktorí nechcú byť vyrušovaní; to je dôvod, prečo NCC poverila telekomunikačné spoločnosti v Nigérii, aby vytvorili túto službu, čím zákazníkom poskytnú možnosti buď sa prihlásiť, alebo odhlásiť. “

Možno stojí za zmienku, že spoločnosť Airtel Nigeria predtým zaviedla službu krátkych kódov * 902 #, aby účastníkom umožnila kedykoľvek aktivovať alebo deaktivovať službu pridanej hodnoty (VAS).