Adobe Sensei: najvýkonnejšia platforma AI, ktorú môžete teraz používať

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Adobe Sensei je jednou z najlepších platforiem AI dostupných na súčasnom trhu. Platformy Adobe Sensei AI umožňujú svojim používateľom pochopiť obrovské dáta. Údaje sú najdôležitejšou komoditou na tomto svete. Hlavné spoločnosti ako Amazon, Google a Facebook generujú denne milióny GB údajov. Platforma Adobe Sensei dáva zmysel týmto údajom pomocou hĺbkových metód učenia a kontextuálnych algoritmov. Adobe Sensei pracuje v spolupráci s Adobe Creative Cloud. Spoločnosti môžu hostiť svoje údaje a na svoje cloudové údaje použiť vrstvu Adobe Sensei. Sensei pomáha spoločnostiam robiť lepšie rozhodnutia týkajúce sa zákazníkov a marketingu.

Sensei dokáže vyniesť miliardu GB textových dát

Napríklad, ak máte veľa textových údajov, Adobe Sensei dokáže pochopiť tón a zámer dokumentov v priebehu niekoľkých sekúnd a písať pre vás zhrnutia. Sensei môžete tiež použiť na spracovanie veľkého množstva údajov bez potreby zamestnávania odborníkov.

značkovanie

Označovanie je jednou z najdôležitejších funkcií spracovania údajov. Pri práci s Creative Cloud môže Adobe Sensei navrhnúť vhodné značky na inteligentnú kategorizáciu.

Sensei dáva inteligentné odporúčania

Adobe Sensei tiež pracuje s fotografickými údajmi a dáva odporúčania. Platforma by mohla nahradiť fotografie na základe ich pozadia a štruktúry. Napríklad, ak máte objekt, ktorého fotka nevyzerá optimálne z dôvodu pozadia na fotografii, Sensei by mohol automaticky nahradiť pozadie niečím vhodnejším.

Sensei revolucionizuje marketing

Adobe Sensei tiež pomáha pri marketingu. Funguje to s vrstvami Adobe Marketing Cloud. Platforma má právomoc povedať, aké marketingové stratégie budú fungovať. Sensei tiež povie, ktoré marketingové ponuky budú fungovať a ktoré sa nebudú zakladať na oblasti, lokalite a veľkosti trhu. Obchodníci môžu tiež použiť Sensei na nájdenie najlepších cieľových trhov a segmentov, na ktoré sa majú zamerať. Existuje funkcia „analýza sentimentu“, ktorá pomáha trhom predvídať, ktoré ponuky a obsah budú medzi zákazníkmi známe a ktoré produkty majú menšie zmeny úspechu.

Sensei zlepšuje vaše autoportréty

Program Adobe Sensei môže tiež transformovať váš druhý mizerný selfie na niečo, čo by ste hrdo zdieľali na stránkach Instagram a Snapchat. Adobe Sensei používa vynikajúci algoritmus, ktorý bol vytvorený v spolupráci s Cornell University s cieľom využívať AI na opravu farieb, osvetlenia a kontrastu fotografií. Tu je video vysvetľujúce túto vysoko šikovnú funkciu.