Aplikácia Adobe Scan prevádza naskenované fotografie do dokumentov PDF, ktoré je možné prehľadávať

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Existuje veľa aplikácií na skenovanie dokumentov. Aplikácie ako Scanner Pro a Turbo San vám uľahčia skenovanie dokumentov. Stačí vytiahnuť telefón, nasnímať fotografiu dokumentu a aplikácia ju zmení na naskenovanú kópiu. Ale spoločnosť Adobe posunula veci na vyššiu úroveň pomocou aplikácie Skenovanie. Okrem skenovania dokumentov vám aplikácia Adobe umožňuje previesť dokument na dokument PDF s možnosťou vyhľadávania. V dokumente môžete vyhľadávať slová a vložiť jeho text na iné miesta.

Stiahnite si aplikáciu Adobe Scan Now

Aplikácia Adobe Scan App používa optické rozpoznávanie znakov (OCR) v dokumentoch a konvertuje texty v nich napísané do digitálneho formátu. S jednou aplikáciou môžete získať dve úlohy: skenovanie a prevod dokumentov do formátu PDF. Ak používate túto aplikáciu, nepotrebujete žiadny prevodník PDF.

Pomocou programu Adobe Scan môžete anotovať text z naskenovaného dokumentu pomocou aplikácií spoločnosti Adobe, ako napríklad Reader DC alebo Acrobat Reader.

Aplikácia Adobe Scan je mimoriadne výkonná. Môžete dokonca urobiť úryvok z tabule vo svojej triede, naskenovať ju a previesť na dokument, ktorý sa dá prehľadávať. Môžete fotografovať prezentácie, billboardy, vizitky. Aplikácia Adobe Scan používa AI na spracovanie textu z fotografií. S touto aplikáciou nebudete potrebovať skener.

Program Adobe Scan je k dispozícii pre iPhone a Android.