Aplikácia Adobe Revel na úpravu a zdieľanie fotografií je teraz k dispozícii na Google Play

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Aplikácia Adobe Revel na úpravu a zdieľanie fotografií je teraz k dispozícii na Google Play
Pokiaľ ide o rozšírenie moderných technológií do cloudových domén, zdieľanie fotografií sa stalo vrcholom celého procesu. Nech ste kdekoľvek, kedykoľvek to je, môžete obrázky jednoducho upravovať a zdieľať, ukladať, umiestňovať na sociálne médiá a ukladať do úložísk založených na cloudu. V súčasnosti môžete svoje údaje jednoducho ukladať a zdieľať odkiaľkoľvek na Zemi pomocou prístupu na internet. S týmto veľkolepým technologickým pokrokom existuje bol tiež veľký Počet aplikácií vyvinutých s cieľom zabezpečiť, aby užívateľské prostredie služieb Cloud bolo čo najjednoduchšie a najpríjemnejšie.

Jednou z takýchto aplikácií je program Adobe Revel: je to najlepšia bezpečná aplikácia na úpravu a zdieľanie fotografií založená na cloudu. Ďalšou dobrou správou o tejto aplikácii je, že je teraz k dispozícii pre zariadenia so systémom Android a teraz ju môžete ľahko získať na webe Obchod Google Play , Táto nová aplikácia bola vydaná spoločnosťou Adobe, predtým používatelia museli obsah používať pomocou iných aplikácií, ako sú Imgur a Flickr, ale program Adobe Revel na rozdiel od týchto iných aplikácií umožňuje synchronizovať vaše fotografie a pristupovať k nim z mobilného zariadenia, ako aj z pracovnej plochy. Väčšina ľudí by ocenila synchronizáciu medzi počítačom a mobilným telefónom, čím by sa aplikácia Adobe Revel stala najlepším, pokiaľ ide o zdieľanie fotografií a prístup založený na cloudu.

Pomocou aplikácie Adobe Revel môžete vytvárať albumy s fotografiami alebo videami, upravovať ich pomocou veľmi základných nástrojov na úpravu, ktoré sú k dispozícii a môžete ich jednoducho zdieľať so svojimi priateľmi. Jedna aplikácia, vďaka ktorej je táto aplikácia najlepšia, je to, že vám umožňuje povoliť ostatným ľuďom odovzdávať obrázky s vami. Túto aplikáciu môžete použiť po prihlásení pomocou prihlasovacieho mena Adobe ID, Gmail alebo Facebook.

revel 1

Pre tých čitateľov časopisu Innov8tiv, ktorí už túto aplikáciu používajú, si môžete prezerať svoje obrázky a videá na domovskej obrazovke. Prejdením prstom vodorovne zobrazíte ďalšie možnosti, ktoré sú pre túto aplikáciu k dispozícii. Môžete tiež „Vytvoriť novú knižnicu“ a potom dať názov, ktorý vám vyhovuje.

revel 2

Teraz si môžete prezerať obrázky, zdieľať ich a upravovať ich jednoducho pomocou Photoshop Express, všetko je k dispozícii úplne mimo cloudu. Obrázky môžete upravovať pridaním filtrov, orezaním, pridaním tepla do obrázka a môžete ho nahradiť pôvodným obrázkom. Je to najlepšia aplikácia na zdieľanie fotografií v cloude, ktorú vám môže poskytnúť.

revel 4 revel 3

Na čo teda čakáte, kliknite na odkaz na stiahnutie nižšie a začnite fotografovať šialenstvo.

Nainštalujte program Adobe Revel z Obchodu Play