Addicaid Apps vám pomôžu bojovať so závislosťami jedinečným spôsobom

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Milióny ľudí po celom svete trpia nejakými závislosťami. Zneužívanie návykových látok, sledovanie televíznych seriálov a YouTube, hranie hier, pornografia, pitie a podobne, závislosť môže spôsobiť, že rastový graf života bude čudný. Je nevyhnutné bojovať proti závislosti so všetkým, čo máte. Technológia našťastie prinútila ľudí, aby si navzájom pomáhali nepredstaviteľným spôsobom. Nová aplikácia s názvom Addicaid pomáha ľuďom bojovať proti závislosti jedinečným spôsobom. Addicaid sa nedávno dostal na zoznam finalistov o dokončení aplikácie pre zdravie, ktorú uskutočnili Harvard Business School a Harvard Medical School.

Addicaid má na mieru pripravené liečebné plány a terapie, ktoré používatelia môžu kedykoľvek použiť, a to zadarmo. Táto aplikácia používa údaje na optimálnu úroveň, aby ukázala skutočné príčiny a účinky rôznych závislostí. Aplikácia zobrazuje grafy, historické údaje a počet ľudí, ktorí prechádzajú závislosťami jedinečným spôsobom. Môžete tiež vytvárať, meniť a zdieľať svoje liečebné plány, postupy a spôsoby boja proti závislostiam.

apps-for-addiction-1

apps-for-addiction-2

Addicaid má tiež sociálny faktor, ktorý uľahčuje boj proti závislosti. Po prvé, túto aplikáciu vytvorili ľudia, ktorí vo svojich minulosti bojovali a porazili závislosť. Potom existujú rôzne skupiny, v ktorých môžete nechať skontrolovať svoj plán, rutinu a pokrok. Môžete sa učiť od iných ľudí, ktorí majú úspech v niektorých oblastiach. Môžete zdieľať svoje skúsenosti. Aplikácia vás tiež hodnotí na základe vašich životných skúseností so závislosťou a odporúča vám rôzne plány.

Získate veľa nových taktík. Pomocou funkcií ako „správa katastrof“ a „údržba obnovy“ môžete dosiahnuť niektoré z najťažších momentov závislosti.

Addicaid tiež používa overené terapeutické modely psychológie, ako je komunitná terapia, behaviorálny prístup, kognitívna terapia, motivačná terapia, na liečbu závislostí. Môžete si vybrať model, ktorý považujete za najlepší pre vás, ale aplikácia vám tiež odporúča terapie založené na type závislosti, ktorým prechádzate, na vašom pokroku, zvykoch a rutine.

Addicaid je k dispozícii pre Android a iPhone. Skontrolujte ich webové stránky získať odkazy na stiahnutie a prečítať ďalšie informácie.