Pridajte na webovú adresu odkaz na web, ponuku Štart Pomocou prehliadača Chrome v systéme Windows 10

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Add Website Shortcut On Desktop, Start Menu Using Chrome Browser In Windows 10

Keď stále pracujete na počítači a robíte veci online, všetko sa môže rýchlo stať rutinou. Môže to byť zlá vec, najmä keď stratíte nadšenie zo všetkých rôznych aktivít, ktoré robíte.

Sú tu však nejaké malé veci, ktoré môžete urobiť, aby ste veci trochu okorenili, len aby ste prerušili monotónnu rutinu. Navrhoval by som občas používať iný prehliadač, ale z osobnej skúsenosti, ktorá sa ľahšie povie, ako urobí. Všetci máme jeden obľúbený prehliadač, ktorý používame tak dlho, synchronizovali sme s ním veľa hesiel, zoznámili sa s jeho navigáciami a tak ďalej.

Ak ste týmto používateľom na prehliadke prehliadača Chrome prehliadača Chrome, ktorý je na ceste, alebo zomrieť, tu je niekoľko trikov pre domácich majstrov, ktoré trochu vylepšia vašu navigáciu v prehliadači Chrome.

Pridanie odkazov na webové stránky na plochu a ponuku Štart

Minimalizovať plytvanie časom; ak sa chcete na túto konkrétnu stránku dostať hneď, ako sa váš počítač zavedie, môžete pridať odkaz na pracovnú plochu alebo do ponuky Štart (dokonca ju pripnúť do ponuky Štart). Kliknutím na odkaz otvoríte prehliadač Chrome a okamžite zadáte webovú adresu a stránka sa načíta, všetko jediným kliknutím.

Na rozdiel od prvého kliknutia na otvorenie prehliadača, zadaním adresy URL stránky do panela s adresou prehliadača a následným stlačením klávesu Enter načítate lokalitu. Mohol by to však byť dlhší proces!

Ak chcete pridať odkaz na web na plochu a ponuku Štart, prejdite na stránku, na ktorej chcete vytvoriť odkaz, prejdite na ‘ nastavenie “Kliknutím na tlačidlo ozubeného kolieska v pravom hornom rohu prehliadača.

Kliknite na ' Viac nástrojov '

Ďalšie kliknutie ‘ Pridať na plochu ' Add Website Shortcut On Desktop, Start Menu Using Chrome Browser In Windows 10 Add Website Shortcut On Desktop, Start Menu Using Chrome Browser In Windows 10

Skratka lokality sa pridá na pracovnú plochu a do ponuky Štart. Ak ho chcete pripnúť v ponuke Štart, kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu lokality na ľavej strane ponuky Štart v časti ‘ Nedávno pridané “A potom kliknite na možnosť„ Pripnúť na začiatok “. Môžete ich tiež pripnúť na panel úloh. Add Website Shortcut On Desktop, Start Menu Using Chrome Browser In Windows 10

Skratka lokality sa presunie z ľavej strany ponuky Štart na pravú stranu. Do pracovnej plochy aj do ponuky Štart môžete pridať ľubovoľný počet skratiek (pripnutý alebo nepripnutý).