Acer predstavuje svoj prvý mobilný telefón so systémom Windows 10 s podporou Continuum

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Spoločnosť Acer na veľtrhu IFA 2015 predstavuje „Jade Primo“ prvý Windows 10 Mobile vyrobený spoločnosťou s podporou pre Continuum pre telefóny.

->

Spoločnosť Acer oznamuje svoj nadchádzajúci smartfón so systémom Windows 10 Mobile a príslušenstvo dokovacej stanice, ktoré umožňuje funkciu Continuum, ktorá je v operačnom systéme novinkou, a premieňa telefón na plnohodnotný stolný počítač.

Na veľtrhu IFA 2015 v Berlíne spoločnosť Acer predstavila svetu svoj prvý mobilný telefón so systémom Windows 10, ktorý bude podporovať novú funkciu Continuum for Phones, ktorá používateľom umožňuje používať klávesnicu a myš a sekundárny monitor, aby mohli pokračovať v práci s univerzálnymi aplikáciami pre Windows tak, ako doteraz. bežne beží na desktopovom prostredí.

Počas tlačovej konferencie v Nemecku spoločnosť ukázala, ako funkcia funguje pomocou dokovacej stanice, myši a klávesnice. Ukážka ukazuje, že aplikácie spustené v telefóne zostanú vo svojom mobilnom štýle, zatiaľ čo spustenie aplikácií na sekundárnom displeji zobrazí rovnaké rozhranie, aké používatelia očakávajú na stolnom počítači.

Pretože Microsoft chce, aby si ľudia všimli rozdiel medzi Windows 10 desktop a Continuum for Phones , používatelia si všimnú, že ponuka Štart má odlišný dizajn – nezabudnite, že v telefóne nebudete môcť spustiť Chrome ani Photoshop pomocou Continuum, iba univerzálnych aplikácií pre Windows –.

Môžete preskočiť na minútu 20:00 a pozrieť si celú ukážku Continuum.

Nový telefón s kódovým označením ako prvý telefónny počítač sa bude predávať ako Jade Primo a bude obsahovať super AMOLED 5,5-palcový displej, procesor Qualcomm 808 Snapdragon a 21-miegapixelový zadný fotoaparát s duálnym LED bleskom. V súčasnosti spoločnosť nezdieľa žiadne podrobnosti o cenách a dostupnosti.

Čo si myslíte o telefóne? Dajte nám vedieť v komentári nižšie.

Zdroj YouTube