Herný notebook Acer Predator 21X: Prvý zakrivený displej s uhlopriečkou 21 palcov

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Hráči vo všeobecnosti uprednostňujú stolné počítače pred notebookmi z dôvodu veľkého výkonu počítača, veľkosti obrazovky a grafických kariet stolových počítačov. Do mesta však prišiel nový laptop, ktorý stačí prelomiť stereotypy okolo prenosných počítačov. Spoločnosť, ktorá určuje tento trend, je spoločnosť Acer. Spoločnosť Acer nedávno uviedla na trh herný notebook Predator 21X, ktorý je, rovnako ako jeho názov, úplným divokým predátorom, pokiaľ ide o veľkosť obrazovky a výkon hry. Po celé roky hráči čakali na taký notebook, ktorý by mohol uspokojiť ich neúprosný hlad po herných požiadavkách. Čo robí tento laptop špeciálnym a stojí za vašu investíciu? Poďme zistiť.

Acer Predator 21X je vôbec prvý prenosný počítač so zakriveným displejom, ktorý tiež má obrovskú veľkosť obrazovky IPS s rozlíšením 2560 x 1080 s pomerom strán 21: 9. Bežné obrazovky pre laptopy 1080 dostupné na trhu obyčajne podporujú okolo 1900 x 1080 pixelov, ale vďaka technológii a šírke obrazovky tento notebook podporuje masívnu koncentráciu pixelov.

Svet nikdy nevidel laptop s veľkosťou obrazovky 21 palcov. Vážne, je to obrovské a dosť na dobrý herný zážitok. Stačí sa pozrieť na túto vec.

Acer 21x gaming laptop 6 Acer 21x gaming laptop 1 Acer 21x gaming laptop 2 Acer 21x gaming laptop 3

Technológia G-Sync od spoločnosti Nvidia

Ale veľkosť obrazovky nie je jediná vec, ktorú tento úžasný herný laptop ponúka. Má technológiu Nvidia G-Sync, ktorá odstraňuje všetky oneskorenia a trhanie obrazovky tým, že synchronizuje obnovovaciu frekvenciu displeja notebooku s obnovovacou frekvenciou GPU a hodinovou frekvenciou, vďaka čomu je hra optimálna a bezchybná.

Úžasný procesor a GPU

Najlepšia časť po veľkosti obrazovky? Výkonný procesor. Tento herný notebook obsahuje procesor Intel Core i7 a dve grafické karty Nvidia GTX1080, ktoré sú rovnaké alebo výkonnejšie ako stolná verzia GTX1080. Táto dodávka grafickej karty umožňuje tomuto notebooku postarať sa o akúkoľvek najnovšiu alebo budúcu generáciu hier, na ktoré by ste si mohli myslieť.

Päť fanúšikov

Na ochladenie tohto gigantu existuje päť chladiacich ventilátorov, ktoré sú viditeľné aj z vonkajšej strany prenosného počítača, vďaka čomu je tento stroj krajší a príťažlivejší pre hranie. Keď sa počas hrania hier budete môcť pozerať na fanúšikov v plnom prúde, zážitok je úžasný.

Acer 21x gaming laptop 5

Odnímateľný panel

Panel môžete tiež odstrániť, aby ste ľahko aktualizovali špecifikácie tohto herného notebooku. Analytici si však myslia, že všetko je nenastaviteľné, s výnimkou pamäte RAM, ktorú môžete upgradovať podľa vlastného výberu tak, aby vyhovovala najnovším hrám.

Acer 21x gaming laptop 8

Mechanická klávesnica

Herný prenosný počítač Predator 21X má tiež obrovskú mechanickú klávesnicu plnú prispôsobených svetiel a efektov, vďaka ktorým je najlepšou voľbou pre hráčov, ktorí milujú tvrdé a svieže klávesy, ktoré vám môžu pri vášnivých hrách zasiahnuť. Na klávesnici môžete odstrániť číselnú klávesnicu a odkryť trackpad. Tento trackpad môžete použiť na bežné používanie prenosného počítača.

Acer 21x gaming laptop 7

Technológia sledovania očí

Model 21X je tiež dodávaný s technológiou sledovania očí spoločnosti Acer. Je to technológia sledovania Tobii, ktorá môže v mnohých hrách novej generácie výrazne pomôcť. Pomocou tejto technológie môžete uzamknúť svoje ciele a pohnúť ukazovateľom bez toho, aby ste sa dotkli myši. Túto technológiu však nepodporuje každá hra.