Prepínanie účtov prichádza na Instagram; Podporuje simultánne prihlásenie až 5 účtov

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Account Switching Coming To Instagram; Supports Up To 5 Accounts Simultaneous Log-In

Instagram Facebooku 8. februárath oznámil, že bude podporovať prepínanie účtov, v ktorom môžu používatelia zostať prihlásení na piatich rôznych účtoch súčasne. Zmeny budú aktualizované v nasledujúcej verzii mobilnej aplikácie, verzia 7.15 na platforme iOS aj Android.

V príspevok v blogu , Instagram napísal, “ Ak chcete pridať ďalší účet, prejdite na nastavenia svojho profilu. Odtiaľ klepnite na svoje používateľské meno v hornej časti profilu a prepínajte medzi účtami. Po pridaní viacerých účtov sa vaša profilová fotografia zobrazí na miestach v celej aplikácii, aby ste vždy vedeli, ktorý z nich momentálne používate. “

Facebook má túto funkciu k dispozícii v mobilnej aplikácii už niekoľko rokov a až donedávna Instagram potvrdil, že vykonáva túto funkciu na sucho.

Instagram sa stále viac stáva platformou pre obchodníkov v mnohých odvetviach. Preto je pre ňu veľmi dôležité mať možnosť prepínania účtov, keďže mnohí obchodníci pravdepodobne prevádzkujú viac účtov Instagramu.

' Ak ste pridali viac účtov Instagramu, môžete dostávať oznámenia push z ktoréhokoľvek účtu, ktorý ich má zapnutý. Závisí to od toho, kedy ste sa naposledy prihlásili, a od počtu zariadení, ktoré sú prihlásené k účtu. “