Neúmyselne odstránené fotografie: Obnovte a obnovte fotografie v systéme Android zadarmo pomocou týchto nástrojov

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Náhodné odstránenie fotografií v systéme Android je však veľmi častým problémom, ktorým prechádzajú tisíce ľudí. Väčšina fotografií je v našich galériách a je možné ich odstrániť jediným kliknutím. Našťastie je obnovenie náhodne odstránených fotografií ľahšie vďaka niekoľkým bezplatným nástrojom. Tieto nástroje odstránia, naskenujú a obnovia odstránené údaje a fotografie. Niektoré nástroje fungujú, zatiaľ čo väčšina z nich je nedbalá. Budeme hovoriť o najlepších nástrojoch na obnovenie odstránených fotografií v systéme Android.

Náhodne odstránené fotografie: Čo robiť

smetiaku

Dumpster je vynikajúca aplikácia na obnovenie fotografií v systéme Android. Je to jeden z najznámejších nástrojov na obnovu fotografií a údajov. Majte však na pamäti, že túto aplikáciu budete musieť používať veľmi rýchlo potom, ako omylom odstránite svoje fotografie. A väčšina najnovších recenzií tvrdí, že aplikácia nefunguje.

Recuva

Recuva je ďalším vynikajúcim nástrojom na obnovenie fotografií v systéme Android. Tento nástroj funguje pre Windows a Android. Budete musieť prepojiť telefón s počítačom a aplikácia obnoví odstránené fotografie z adresárov.

Diskové rýpadlo

Disk Digger je tiež vynikajúcim nástrojom na obnovenie odstránenia fotografií a obnovenie údajov v systéme Android. Väčšina ľudí uvádza, že tento nástroj obnovuje fotografie, ale v zlej kvalite. Domnievam sa, že samotná skutočnosť, že nástroj úspešne zruší odstránenie fotografií, je dostatočná. Kvalitu fotografií môžeme vždy zlepšiť pomocou nástrojov a aplikácií tretích strán.

Glarysoft

Nástroj na obnovu dát spoločnosti Glary Soft je známy aj vďaka tomu, že nemá výkon BS. Robí to, čo tvrdí. Bezplatný nástroj prehľadá vaše zariadenie, keď ho pripojíte k počítaču a obnoví novo odstránené fotografie.

Hviezdna Phoenix Obnova dát

Nástroj na obnovenie hviezd je veľmi ľahko použiteľný softvér na obnovenie fotografií, ktoré boli omylom odstránené v systéme Android. Po nainštalovaní tohto softvéru jednoducho pripojte telefón / pamäťovú kartu k počítaču a nástroj vám zobrazí ukážku odstránených fotografií. Fotografie môžete obnoviť späť na pamäťovú kartu.