Prístup ku všetkým sociálnym webovým stránkam pomocou kliknutia pomocou kliknutia

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Prístup ku všetkým sociálnym webovým stránkam pomocou kliknutia pomocou kliknutia

Prístup k všetkým účtom sociálnych médií prostredníctvom jednej platformy je novým trendom. K dispozícii je veľa stolových aplikácií, prostredníctvom ktorých môžete pristupovať k svojim kanálom Facebook, Twitter alebo Instragram. Tak prečo Feedient? je lepšia aplikácia, ktorá vám pomôže spojiť sa s Twitterom, Facebookom alebo Instragramom a získať informačné kanály. Je to lepšie kvôli jeho schopnosti bežať v prehliadači. Okrem programu Instragram si nemôžete prezerať len informačné kanály, ale môžete odpovedať aj späť. Dôležitou vlastnosťou je; už viac nepotrebujete obnovovanie ani klikanie na žiadne tlačidlo aktualizácie. Feedient vás automaticky informuje o každej novej aktualizácii, ktorá prebehla.

Feedient je známy pre svoje užívateľsky prívetivé a čisté rozhranie. Každý účet je zobrazený v inom stĺpci a stĺpce môžete ľahko presunúť podľa svojich predstáv. Krmivo je v súčasnosti v uzavretej alfa fáze. Môžete sa však zaregistrovať a pošle vám kód. Môže trvať týždeň, kým sa vám kód dostane. Prvým krokom na použitie Feedientu je PRIDAŤ ÚČET a preto musíte prejsť na nastavenie a kliknúť na tlačidlo Pridať účet. Krmivo potom požiada o povolenie od konkrétnych sociálnych médií, ku ktorým sa snažíte pripojiť. Po dokončení kliknite na tlačidlo kanály a zobrazte kanály.

feedient 1

Obrázok nižšie ukazuje, ako sa každý účet zobrazuje v inom stĺpci. Páčiť sa a uverejňovať komentáre na Facebooku, páčiť sa im obrázky na Instagrame a tweeting alebo Retweeting sa stalo ľahké. Musíte iba kliknúť na tlačidlo Uverejniť v hornej časti ľavého panela s nástrojmi navigácie.

feedient 2

Môžete súčasne uverejňovať príspevky na Facebooku a Twitteri, ale v tomto prípade je váš príspevok obmedzený na 140 znakov. Existujú aj určité obmedzenia, ako napríklad, že nemôžete zdieľať príspevok na Facebooku, hoci tvrdia, že táto funkcia bude čoskoro začlenená. Kanály YouTube zatiaľ nie sú podporované, ale čoskoro ich plánujú integrovať do programu Feendient. Hoci prepojené informačné kanály prezerá viac ľudí, ako informačné kanály YouTube, aj keď plánované pripojenie prepojiť v blízkej dobe neplánujú.

feedient 3

Kliknite sem Stiahnuť ▼