O spoločnosti Easy Taxi Corporate

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

About Easy Taxi Corporate

V decembri 2014 , Spoločnosť Easy Taxi uviedla na trh Easy Taxi Corporate (ET Corporate), komplexné riešenie správy taxíkov, ktoré poskytuje zamestnancom väčšie pohodlie a lepšie riadenie nákladov pre zamestnávateľov.

Na rozdiel od tradičných platforiem taxislužby, spoločnosť ET Corporate nevyžaduje dispečera ani od zamestnancov, aby sledovali príjmy! V spoločnosti ET Corporate môžu zamestnanci jednoducho požiadať o najbližšie Easy Taxi prostredníctvom mobilnej aplikácie a na konci jazdy môžu bezhotovostne platiť prostredníctvom možnosti firemného platby. Potom sa vygeneruje elektronický príjem a automaticky sa odošle finančnému tímu spoločnosti na vedenie záznamov.

Spoločnosť ET Corporate poskytuje pre spoločnosť online platformu na požiadanie, ako umožňuje používateľom sledovať jazdy v reálnom čase, automaticky generovať finančné výkazy pre svojich účtovníkov a pomáhať znižovať podvody sledovaním najazdených kilometrov a mierou využitia.

Spoločnosti môžu ušetriť až 30% na účtoch za taxíky v dôsledku vysokej úrovne finančných kontrol, ktoré spoločnosť ET Corporate umožňuje svojim používateľom. Pre svojich používateľov môžete automaticky nastaviť limity a parametre, napr. umožnite určitým zamestnancom používať taxíky spoločností iba v pracovné dni alebo v určité časy (ideálne pre predajcov!)

K dnešnému dňu Easy Taxi Keňa podpísala viac ako 40 spoločností vrátane nadnárodných spoločností, ako sú Acumen Fund, Transcentury a Fairtrade Africa.

' Som veľmi ohromený tým, ako sú záznamy zdokumentované v systéme a miera odozvy je veľmi rýchla - kedykoľvek zamestnanec požiada o taxi, vždy zavoláme vodičovi veľmi rýchlo “, Povedala Eva Ngari, manažérka zákazníckych služieb spoločnosti Fusion Capital, ktorá používa spoločnosť ET Corporate.

Ak chcete získať ďalšie informácie o spoločnosti Easy Taxi Corporate alebo ak sa chcete zaregistrovať, pošlite e-mail (Email protected) taxi.co.ke

O spoločnosti Easy Taxi

Ľahké taxi bola uvedená na trh v Brazílii v roku 2011. Teraz je jednou z najväčších aplikácií na rezerváciu taxislužieb na svete, ktorá spája vodičov a cestujúcich rýchlo, bezpečne a pohodlne. Easy Taxi pôsobí v Latinskej Amerike, Afrike, na Strednom východe av Ázii. Má globálnu sieť s viac ako 400 000 vodičmi a 17 miliónmi cestujúcich.