9 najslávnejších únikových sexuálnych pások celebrít

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Sexuálne pásky s únikom celebrít boli vždy populárnou témou na celom webe. V tomto článku vám povieme o najslávnejších únikových páskach známych osobností.

Kim Kardashian - Ray J

Kim Kardashian sa dostala do centra pozornosti v roku 2007, keď jej sexuálne video s jej vtedajším priateľom Rayom J bolo prepustené online. Video obsahovalo 39 minút extrémneho sexu a nevoľnosti, ktoré sa vírusom rýchlo šírili po celom webe. Kim Kardashian neskôr s touto páskou zarobila milióny dolárov, keď dostala dohodu o úniku autorských práv z tohto videa.

ray

Pamela Anderson

Sexuálne video Pamela Andersonovej s jej vtedajším manželom Tommym Lee bolo ukradnuté z domu v roku 1995. Video bolo natočené, keď mal pár počas svadobnej cesty intenzívny sex. Pamela Anderson neskôr žalovala spoločnosť na výrobu videa a uzavrela dohodu.

pamel

Dustin Diamond

Dustin Diamond, známy pre svoju komediálnu sériu Samuel „Screech“ Powers vydal v roku 2006 svoj vlastný klepnutím na sex s názvom „Screeched - Saved the the Smell“. Dustin mal sex s dvoma neznámymi dievčatami vo videu. Dustinov plán bol získať slávu a dostať sa do centra pozornosti.

dstu

Cena Katie

Slávny anglický model pôvabu a páska hviezdy Katie Price, ktorá mala sex s Dane Bowers, bola prepustená online v roku 1999. Cena je známa svojimi búrlivými vzťahmi a mnohými manželstvami. Jej sexuálnu pásku sledovali milióny ľudí po celom svete.

kat

Mini Me

Ukazuje sa, že veľkosť nezáleží, pokiaľ ide o zaparený sex. Move star Mini Me a jeho priateľka Ranae Shrider boli vystupovaní v únikovej páske, v ktorej mali sex 50 minút. Neskôr sa Mini Mi pokúsil žalovať svoju priateľku za údajné vytečenie kohútika.

mini

Abi Titmuss a John Leslie

Slávna hviezda Abi Titmuss sa videla online s videom s Johnom Lesliem a ženskou modelkou Aishou Abubakar. Hviezda musela prísť o prácu v roku 2004 z dôvodu obvinenia zo sexu s Johnom. Sex páska neskôr obvinenia dokázala. Sexuálna páska bola nelegálne stiahnutá z miestneho počítača a nahraná na internet pomocou „conman“ Lanre Onabowale, ktorá bola neskôr poslaná do väzenia na 18 rokov. Uniknutá páska pozostávala z 18 minút nepretržitého sexu.

Mandatory Credit: Photo by James Gray / Rex Features (425814d) JOHN LESLIE AND GIRLFRIEND ABI TITMUSS VARIETY CLUB RACE DAY AT SANDOWN RACECOURSE, BRITAIN - 30 AUG 2003

Povinný kredit: Foto: James Gray / Rex Features (425814d)
JOHN LESLIE A GIRLFRIEND ABI TITMUSS
RODINNÝ KLUB PRENÁJOM NA SANDOWN RACECOURSE, BRITAIN - 30. AUG 2003

Colin Farrell a Nicole Narain

Sexuálne video Colin Farrell bolo zverejnené online v roku 2003. Vo videu sa preslávila filmová hviezda s Nicole Narainovou, modelkou playboyov. Farrell neskôr žaloval Narain a obvinil ju z úniku videa za zarobenie peňazí.

farrel

Farrah Lynn Abraham

Sexuálne video so slávnou televíznou hviezdou Farrah Lynn Abraham s Jamesom Deenom bolo prepustené online, hoci mnohí ľudia tvrdia, že video bolo uverejnené so súhlasom odvážnej herečky, pretože neskôr videom vytvorila milióny.

farrah

Hulk Hogan

Sexuálna páska známeho zápasníka Hulka Hogana je príliš rozmazaná, ale zvuk je veľmi jasný. Video bolo uverejnené online s titulkami.

hogan