9 Slávni herci, ktorí zomreli na scénach počas filmovej produkcie

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Byť vo filmovom priemysle nie je zábava a hry. Musíte byť vždy v najlepšom stave; musíte riskovať a predovšetkým musíte počas výroby robiť hrozivé kaskadérske kúsky a pohyby. V priebehu niekoľkých posledných desaťročí zahynulo počas natáčania niekoľko filmov niekoľko známych osobností. Nasledujú niektoré zo slávnych hercov, ktorí zahynuli na scéne počas filmovej produkcie.

John Jordan

John Jordan bol druhým režisérom slávneho filmu Catch 22. Bol s posádkou na scéne, keď bol vysávaný tlakom vzduchu. Jordán padol do Mexického zálivu, 2000 metrov nadol a zomrel. Príčinou smrti bolo odmietnutie Jordánska nosiť postroje v lietadle.

actor 1

Vic Morrow

Vic Morrow bol naplnený do súboru filmu Twilight Zone, keď ho zasiahla chvostová čepeľ vrtuľníka a ďalší dvaja detskí herci. Všetci traja boli na mieste zbavení hlavy.

actor 2

Art Scholl

Slávny aeróbny pilot Art Scholl zomrel pri streľbe na super hitový film Top Gun. Scholl sa snažil urobiť rovnú rotáciu na dýze. Lietadlo bolo vážené ťažkými kamerami. V dôsledku toho sa lietadlo vymklo spod kontroly a spadlo do Tichého oceánu.

actor 3

Brandon Lee

Bruce Leeho syn Brandon Lee bol zastrelený počas výroby filmu „Vrana“. Tragický incident nebol úmyselný. V pištoli mali byť figuríny, ale nejako boli vymenené za prázdne náboje so živým práškom. Výstrel bol nasnímaný v bode prázdneho rozsahu. Zvyšok bol spôsobený živým práškom.

actor 4

Conway Wickliffe

Conway Wickliffe bol senzačný technik a odborník na špeciálne efekty slávneho filmu Batman The Dark Knight. Zomrel v dôsledku smrteľnej nehody, ktorá sa stala počas scény, v ktorej exploduje „Batmobile“. Vozidlo sa vymklo spod kontroly a narazilo do stromu.

actor 5

Kun Liu

Kun Liu pôsobil ako zástanca hviezdy Jet Li vo filme „Výdavky“. Bol to kaskadér vo filme. Zomrel počas výbuchu. Liuina rodina žalovala produkčnú spoločnosť Millennium Films za jeho smrť.

actor 6

Steve Irwin

Steve Irwin bol slávny moderátor divočiny. Zomrel v roku 2006 a natáčal dokumentárny film „Lovec krokodílov: Najsmrteľnejší oceán“. Zomrel, keď ho kousla Stingrayová.

actor 7

Redd Foxx

Slávny komik Redd Foxx zomrel v roku 1991 v dôsledku masívneho infarktu počas výroby Kráľovskej rodiny.

actor 8

Jon Erik-Hexum

Jon Erik-Hexum zomrel na scéne filmu 'Cover Up'. Došlo k prerušeniu streľby, keď sa nudil Jon Erik, že sa rozhodol hrať hru na ruskej rulete. Vystrelil zbraň príliš blízko k uchu, čo malo za následok vážne krvácanie. Zomrel týždeň po incidente.

actor 9