9 úžasných 30-dňových výziev, ktoré vám navždy zmenia váš život

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

30 dňové výzvy sú známe z nejakého dôvodu. Slávny psychológ a lekár Maxwell Maltz po rokoch zistenia zmien v správaní pacientov zistil, že vytvorenie nového návyku alebo zmena podnebia trvá v priemere 21 dní. Tu sú niektoré z najlepších 30-dňových výziev bez BS, ktoré vám pomôžu zmeniť váš život. (Hlavný obrázok získaný z: TheAtlantic )

Choďte do telocvične na 15 minút po dobu 30 dní

Verte mi, že ak by ste sa mohli posúvať do posilňovne iba 30 dní, stane sa to zvykom. Pomyslite na všetky peniaze, ktoré ste minú a zbytočne využili na členstvo v telocvični a na osobných tréneroch. Pomysli na všetky emocionálne bolesti a smútok, ktoré sú výsledkom toho, že nedokážeme zostať v telocvični pravidelne. Môžete vyčleniť len 30 dní od svojho života a ísť do najbližšej posilňovne iba na 15 minút. Môžete bežať alebo chodiť na bežiacom páse, pokladničných automatoch, robiť eliptické alebo steppery, na tom nezáleží.

Varenie denne po dobu 30 dní

Vážne, mali by ste skúsiť variť. Nie je to také ťažké. Nakoniec by ste ušetrili veľa peňazí. Okrem toho budete mať možnosť jesť zdravo.

Použite Airbnb 30 dní

Ak veľa cestujete alebo si prenajímate miesta, skúste žiť na Airbnb. Tento postup by vám dal šancu ušetriť veľa peňazí a spoznať nových priateľov. Predstavte si svoj spoločenský kruh po tom, čo žili s cudzími ľuďmi po dobu 30 dní.

Prečítajte si jednu stránku denne

Čítajte iba jednu stránku denne. Nie viac ako to. 30 dní od čítania jednej stránky denne spôsobí vo vás návyk na zmenu života.

Do HIIT vo svojej izbe po dobu 30 dní

Odstreľte svoje jadro, zdvíhajte závažia a vykonávajte HIIT po dobu 30 dní. Po tejto výzve nebudete potrebovať žiadnu motiváciu na cvičenie. Prečo? Pretože schudnete a vidíte tón vášho tela. Nič nemotivuje viac, ako vidieť skutočné výsledky. Túto 30-dňovú výzvu si môžete stiahnuť Aplikácia pre Android pre tento účel.

Napíšte o svojej minulosti, súčasnosti a budúcnosti

Niekoľko štúdií ukázalo, že písanie o vašej minulosti, súčasnosti a budúcnosti výrazne zvyšuje vašu produktivitu a úspech. Ak ste v minulosti mali nejaké negatívne skúsenosti, písanie o nich vám pomôže nájsť skutočné príčiny. Napíšte iba 2 stránky o vašich minulých a budúcich cieľoch na 30 dní. Je nemožné písať výhody písania tu každý deň. Odporúčam vám pozrieť si videozáznam Jordana Petersona s vysvetlením výhod písania.

Vzdajte sa televízie a Facebooku na 30 dní

Vzdajte sa televízie a Facebooku na mesiac. Môžeš použiť Rozšírenie Stayfocusd Chrome aby ste sa vyhli chtíčom na Facebooku. Nakoniec ušetríte stovky hodín svojho drahocenného času. Tentoraz by ste mohli investovať niekde užitočné.

Zahrajte si športový denník 30 dní

Zahrajte si šport denne po dobu 30 dní. Váš mozog a telo vám poďakujú. V tejto aktivite by ste našli vášeň a šťastie. Môže to byť akýkoľvek šport.

Pite 8 pohárov vody denne

Vypite 8 pohárov vody denne po dobu 30 dní. Budete prekvapení, že je dôležité zvýšiť príjem vody. Budeš lepšie spať. Vaše telo strávi jedlo rýchlo a vaša pokožka bude žiariť.