8 najlepších kuchynských pomôcok, ktoré by mal mať každý vysokoškolský študent

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Absolútne neznášam stratu času v kuchyni. Myslím tým, že mám viac užitočných vecí, ako je použitie Redditu, sledovanie „13 dôvodov prečo“ a hranie golfu. Chcem však aj zdravé domáce varené jedlo. Existuje niekoľko úžasných kuchynských pomôcok na trhu, ktoré vám môžu ušetriť veľa času. Každý vysokoškolský študent a dvadsať niečo by malo mať nižšie uvedené kuchynské pomôcky, pretože šetria čas, námahu a náklady.

Najlepšie kuchynské zariadenia na šetrenie času

Rýchlovarná kanvica

Kto má čas počkať, kým sa na sporáku uvarí voda? Rýchlovarná kanvica je dar z nebies. Ak ste milovníkom čaju alebo kávy alebo ak chcete iba uvariť vajíčka, musíte mať varnú kanvicu. Toto je jedna z najlepších kuchynských pomôcok pre študentov vysokých škôl a priemerných dvadsaťštyri.

kitchen gadget 1

Mierka potravín

Pre väčšinu zdravotne uvedomelých alebo gymnastických študentov a mladých ľudí bude tento úžasný kuchynský prístroj veľmi užitočný. Počas varenia nemôžete zložiť suroviny náhodne. Ak chcete dokonalý vkus, musíte byť presní. Potravinová váha je tiež potrebná, ak robíte počítanie kalórií na chudnutie.

kitchen gadget 2

Okamžitý bank

Okamžitý hrniec je jednou z najlepších kuchynských pomôcok, ktoré musíte ušetriť čas. Tento hrniec môže fungovať ako tlakový hrniec, pomalý hrniec, varič ryže, kaša, parník, šalátová panvica, jogurtovač a ohrievač potravín. V tomto sporáku môžete variť takmer čokoľvek. Všetko, čo musíte urobiť, je nastaviť teplotu a pridať príslušné časy oneskorenia.

kitchen gadget 3

mixér

Kuchynka je bez miešača bezcenná. Pomáha pri vytváraní zdravých smoothies, tras, limonád, omáčok a štiav. Mixér vám pomôže získať zdravé raňajky, pretože môžete rýchlo pripraviť kokteil alebo smoothie pred tým, ako sa pustíte do svojej triedy alebo kancelárie.

kitchen gadget 4

opekač hrianok

Nemôžem si dať čaj bez toho, aby som si ráno nechal kúsok chleba alebo sušienku. Ak nie ste fanúšikom raňajok, mali by ste spolu s čajom alebo kávou jesť aspoň jeden alebo dva toasty chleba. Hriankovač je nevyhnutným kuchynským prístrojom. Za minútu sa objaví čerstvý, teplý a nežný kus chleba.

kitchen gadget 5

Mikrovlnka

Je samozrejmé, že mikrovlnné rúry sú jedným z najužitočnejších kuchynských prístrojov. Doslova sa nemôžete držať pravidelných jedál doma bez rúry.

kitchen gadget 6

Digitálne grilovacie kliešte a teplomer

Toto je moja obľúbená kuchyňa a gadget na varenie. Tento modul gadget zobrazuje vnútornú teplotu a citlivosť BBQ. Pomocou tohto modulu gadget nikdy predčasne alebo neskoro neodstránite kúsok mäsa z ohňa.

kitchen gadget 7

Špirálová fréza Spirelli

Toto je skvelý gadget, ak máte problém s konzumáciou surovej zeleniny. Stačí do nej vložiť všetku zeleninu a premení ju na tenké plátky.

kitchen gadget 8