8 Najlepšie zadarmo Antivirus 2015 Recenzie S Odkazy na stiahnutie

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

best free antivirus

8 Najlepšie zadarmo Antivirus 2015 Recenzie S Odkazy na stiahnutie

Bezpečnosť počítačov, mobilných telefónov, tabletov a softvéru je pravdepodobne najviac hovorenou o zatiaľ netesnej oblasti v odvetví moderných technológií. Videli sme masívne hackerské útoky, úniky fotografií , narušenia bezpečnosti v roku 2014 , Rok 2015 nebude výnimkou. Najlepšie bezplatné antivírusové programy pre rok 2015 sú pre nás jediným útočiskom. Existuje veľa bezplatných verzií antivírusového softvéru 2015, ale vybrali sme pre vás to najlepšie. Tu je zoznam najlepších bezplatných antivírusových programov, ktoré musíte zvážiť v roku 2015.

Tento bezplatný antivírusový softvér okrem zisťovania škodlivého softvéru vyhľadáva problémy s výkonom spôsobené zbytočnými súbormi a nevyžiadanými údajmi. Ukazuje problematické oblasti vášho počítača. Na vyriešenie problémov budete musieť kúpiť Avast Grimefighter. Ponúka čisté rozhranie s ľahkou konfiguráciou. Antivírus prevyšuje AVG, ale v porovnaní s Avirou nemá dostatočný výkon.

Aj keď je antivírus AVG bezplatný, budete sa musieť vyrovnať s reklamami všetkého druhu. Aplikácia však beží na pozadí a nemusíte neustále čeliť nežiadúcim reklamám. Antivírus obsahuje plánovač, ktorý prehľadáva počítač po zadaných intervaloch v určitých dňoch týždňa alebo mesiaca. Výsledky laboratórnych testov nehodnotia tento antivírus príliš vysoko, ale v skutočnosti je to zdravá aplikácia na detekciu a odstránenie hrozieb.

Väčšina antivírusových spoločností vynakladá veľké úsilie na navrhovanie a rozhranie aplikácií. Avira má trochu iný prístup. Rozhranie je jednoduché, jednoduché a zdá sa, že je trochu zastarané. Je však skutočne dobré, na čom najviac záleží: pri detekcii škodlivého softvéru a vírusov. Testovacie laboratóriá hodnotia Avira dosť vysoko z hľadiska výkonu. Miera ochrany je porovnateľná s úrovňou ako v prípade Kaspersky a Bitdefender.

Technickú silu spoločnosti Kaspersky nemožno ignorovať. Medzi testovacími laboratóriami sa hodnotí pomerne vysoko na detekciu a odstránenie škodlivého softvéru z počítačov. Poskytuje tiež úžasné funkcie proti krádeži. Ochrana súkromia však vyžaduje určité zlepšenie.

V laboratórnych testoch funguje stabilne dobre na detekciu a opravu škodlivého softvéru. Skóre je veľmi vysoké takmer vo všetkých antivírusových testoch. Vďaka svojim všestranným schopnostiam je najlepšou voľbou pre profesionálov z oblasti obchodu.

Bezplatná verzia antivírusu Panda ponúka skvelé funkcie na detekciu a odstránenie škodlivého softvéru. Je hodnotený ako jeden z najlepších komerčných antivírusových programov. Funguje na mnohých platformách od počítačov PC po počítače Mac a Android.

Tento softvér poskytuje ekonomický spôsob ochrany vášho počítača PC, Mac, smartfónu a tabletu. Softvér pravdepodobne nemá funkcie zálohovania a zostavy počítačov, ale nemožno detekovať výkon škodlivého softvéru a vírusov.

Je to skutočne účinná a ľahká antispywarová a antivírusová aplikácia. Poskytuje počítaču maximálnu ochranu pred rôznymi hrozbami. Nezaťažuje vaše systémové zdroje záťažou a zároveň poskytuje vynikajúcu ochranu pred škodlivým softvérom.

Teraz musíte mať možnosť vybrať si z tohto najlepšieho bezplatného antivírusového softvéru na rok 2015. So vstupom obrovského množstva škodlivých aplikácií do systému musíte používať efektívny antivírus.