7 tínedžerov, ktorí zarábajú milióny pomocou svojich kreatívnych obchodných nápadov

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Vek je len číslo, pokiaľ ide o kreativitu, vášeň, zarábanie peňazí a sledovanie vašich snov. Nezáleží na tom, či máte 9 alebo 90 rokov; všetko, na čom záleží, je vaša schopnosť riskovať, vaša túžba vystúpiť z vašej zóny pohodlia vonku, aby ste dosiahli to, o čom ste vždy snívali. Ak to čítate a chcete plniť svoje sny v živote, vedzte, že na svete je veľa ľudí, ktorí skutočne robia históriu. Títo ľudia mali tiež svoje problémy, stres a spoločenské putá, ale zlomili ich všetkých, aby dostali to, čo chcú. Dnes vám ukážem niektoré príbehy tínedžerov, ktorí už so svojimi spoločnosťami, nápadmi alebo prácou na internete zarábajú milióny. Začnime.

Teenageri zarábajú milióny so svojimi podnikmi

Evan

Zoznámte sa s Evanom, 8-ročným roztomilým chlapcom, ktorý každý rok vyprodukuje so svojím slávnym kanálom YouTube viac ako milión ľudí. Evan na svojom kanáli hovorí o hračkách, príbehoch, záujmoch detí, karikatúrach a filmoch hrdinov. Na zarábanie peňazí využíva reklamy YouTube a sponzorstvo hračiek. Ak by Evan mohol založiť kanál YouTube a zarobiť si peniaze, čo vás zastavuje?

millionair teenager 1

Vyskúšajte kanál Evan na YouTube tu

Tyler Dikman

Tyler Dikman je zakladateľom spoločnosti CoolTronics & LoungeBuddy. Teraz nie je teenager, ale keď začal zarábať milióny, mal iba 14 rokov. V tom čase bol internetový rozmach na začiatku. Spoločnosť Tyler spustila webovú stránku CoolTronics s cieľom informovať ľudí, ako používať internet, ako blokovať vírusy a riešiť problémy so systémom Windows. V priebehu niekoľkých mesiacov jeho podnikanie prosperovalo a teraz má veľa obchodných aktivít.

millionair teenager 2

Nick D’Aloisio

Nick D’Aloisio vyvinul aplikáciu s názvom Summly. Bola to aplikácia na agregáciu správ a správu. Aplikácia sa stala tak slávnou, že spoločnosť Yahoo sa rozhodla kúpiť ju za menej ako 30 miliónov dolárov. Vďaka tomu bol Nick, 17-ročný chlap, ktorý v tom čase študoval v škole, milionárom.

millionair teenager 3

Sean McElrath

Sedemnásťročný Sean McElrath vytvoril aplikáciu s názvom Hallway, ktorá bola zameraná na pomoc školákom pri spoločnom štúdiu. Dalo by sa uverejňovať a zdieľať poznámky a úlohy, chatovať a robiť ďalšie študijné veci na diaľku so svojimi priateľmi. Táto aplikácia získala milióny prostredníctvom firmy rizikového kapitálu a Sean sa stal milionárom.

ggg

Kevin Petrovic

Kevin Petrovic, predčasne ukončená štúdia na vysokej škole, zavolala aplikáciu FlightCar čo umožňuje ľuďom zaparkovať svoje autá na letisku a prenajať ich iným ľuďom, keď sú preč. Táto aplikácia získala z investícií viac ako 6,1 milióna dolárov a podporuje ju spoločnosť Y Combinator.

millioanir teenager 4

Cameron Johnson

Cameron Johnson mal talent predávať veci už od útleho detstva. Keď mal 5 rokov, predával zeleninu okolo domu len pre zábavu.

Začal spoločnosť s názvom „Na zdravie a slzy“, keď mal 12 rokov a predával pohľadnice. Jeho podnikanie vzrástlo a začal zarábať viac ako 50 000 dolárov ročne. Tieto peniaze potom použil na založenie ďalších podnikov elektronického obchodu a začal tiež predávať veci na eBay.

millioanri teenage 5

Juliette Brindak

Juliette stojí za slávnou webovou stránkou pre dospievajúce dievčatá Slečna O a priatelia , Keď začala túto webovú stránku, mala iba 10 rokov. Čoskoro po uvedení na trh začala zarábať obrovské množstvo peňazí.

millaior teen 6

Juliette tiež založila webovú stránku kníh a ďalšie obchodné činnosti. Má čistú hodnotu 15 miliónov dolárov.