7 účtov na Instagrame s maximálnym počtom sledovateľov na celom svete

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Instagram

Túžba po popularite, kráse a vplyve vždy existovala v centre našej kultúry. Vytvorenie platforiem sociálnych médií nielenže vybudovalo novú éru fanatikov slávy, ale tiež im prinieslo nové prostriedky do konca, a Instagram je nepochybne jedným z najmódnejších medzi potenciálnymi hľadačmi slávy. Na jar Instagramu môžu ľudia na jar ovplyvniť živobytie (alebo aspoň získať nejaké veci zadarmo). Mimochodom, chcete sa stať slávnym instailom? A hľadáte skratku pre istú strelu? Nebojte sa, vaše hľadanie tu končí! Nákup sledujúcich a páči sa na Instagrame je rýchly a pohodlný taktiku na zlepšenie svojho Instagramu vyplývať.

Od uvedenia produktu Instagram sa vyvinul v úchytný stĺpec na zdieľanie fotografií. Je ťažké predstaviť si svet bez Instagramu. Má 1 miliardu aktívnych používateľov mesačne a 500 miliónov aktívnych denných návštevníkov, čo z neho robí 6. najobľúbenejšiu platformu sociálnych médií na svete.

Kto je však najpopulárnejším používateľom spomedzi 1 miliardy ľudí, ktorí používajú Instagram? Poďme zistiť!

1. Cristiano Ronaldo - 216 miliónov sledovateľov

Každý futbalový sledovateľ okamžite rozpozná meno. Áno! Ak vezmeme bod číslo 1, bude to skvelý futbal, Cristiano Ronaldo. Je tiež prvou osobou, ktorá na Instagrame získala 200 miliónov sledovateľov. Keďže futbal je najznámejšou hrou na svete, nie je žiadnym prekvapením, že Juventus vpred a člen portugalského národného mužstva Cristiano Ronaldo sú na tejto platforme najsledovanejším športovcom. Keď prejdete jeho krmivo, sú tu nejaké prekvapenia. Zvyčajne existuje veľa rodinných fotografií, záberov z neho, ktorý hrá futbal, a veľa jeho fotografií, ktoré práve prežívajú dobré veci v živote. Blahoželáme Ronaldoovi, že bol na Instagrame najsledovanejšou osobou!

2. Ariana Grande - 183 miliónov sledovateľov

Naším prvým hudobníkom na prvom mieste je svetová super hviezda Ariana Grande. Bývalá hviezda Nickelodeon premenila medzinárodnú popovú hviezdu, americká speváčka, skladateľka a herečka nesie na Instagrame titul najsledovanejšej dámy. Táto päťnásobná umelkyňa na nahrávanie platiny zvyčajne využíva svoju platformu na aktualizáciu svojich nadchádzajúcich hudobných vydaní, uverejňuje fotografie svojich vystúpení, stretáva sa s inými celebritami, a poskytuje svojim fanúšikom exkluzívny vstup do zákulisia sveta globálnej hudobnej senzácie. A samozrejme, vaše typické zobrazenia života pop high life!

3. Dwayne Johnson - 182 miliónov sledovateľov

Náš jediný a jediný hviezdny zápasník, ktorý dopadol na top 3, je Dwayne „The Rock“ Johnson. Už od začiatku mal dlhoročnú a slávnu kariéru ako profesionálny zápasník vo WWE, aby sa stal jednou z najvyšších ikon grossingovej pokladne všetkých čias. Jeho rukoväť Insta má len niekoľko prekvapení - a veľa záberov z natáčania, fotografií v telocvični a aktualizácií o jeho rodine. Nie je divu, že tento hollywoodsky miláčik a víťaz najchladnejšieho otca v roku 2019 sú naozaj 'Rýchlo a zbesilo' pri zhromažďovaní svojich stúpencov!

4. Selena Gomez - 175 miliónov sledovateľov

Bežnou súčasťou najobľúbenejších záznamov na Instagrame je hudobníčka a herečka Selena Gomez. Selena Gomezová sa pomenovala Billboardovou ženou roka už v roku 2017 a Selena Gomez sa nezmenšila zo svojich dní na Disney Channel. Za svoju sólovú hudobnú kariéru získala niekoľko ocenení, objavila sa v mnohých filmoch a nedávno začala produkovať show pre Netflix. Bola najsledovanejšou instagramérkou na svete, než ju koncom októbra 2018 predstihoval futbalista Cristiano Ronaldo. Jej účet je naplnený pravidelným veľtrhom autoobjektívov, zúčastňujú sa udalostí, fotografií svojich priateľov a zahŕňa aj niektoré politické príspevky v záležitostiach ako práva žien. Tento bavič s trojitou hrozbou tiež využíva svoje sociálne krmivo na spoluprácu s fanúšikmi a ďakuje im za to, že ju vždy podporovali.

5. Kylie Jenner - 173 miliónov sledovateľov

Kylie Kenner, ktorý sa dostal medzi päť najlepších, je pravdepodobne najväčšou hviezdou na Instagrame. Zakladateľ a majiteľ kozmetickej značky Kylie Cosmetics; Kylie Jennerová bola v marci 2019 certifikovaným najmladším miliardárom na svete. Je jedným z členov klanu Jenner-Kardashian a vďaka svojim vystúpeniam ‘získala obrovskú popularitu. Držať krok s Kardashianmi , Kylie si odteraz vybudovala meno ako magnát krásy a podnikateľ! Jej účet sa sústreďuje na svoj pracovný a súkromný život, s množstvom detských fotografií a fotografií aj so svojím partnerom.

6. Kim Kardashian - 168 miliónov sledovateľov

Ďalší Kardashian alebo Jenner na zozname a pravdepodobne najobľúbenejší! Televízna ikona, magnát krásy, podnikateľ, socialit a model, Kim Kardashian West je jedným z najznámejších pocitov celebrít našej doby. Jej najvýznamnejšia verejná expozícia však bola v televíznej reality show jej rodiny, ‘ Držať krok s Kardashianmi , Jej účet je skoro ako účet jej rodinných príslušníkov. Či už ide o zasielanie aktualizácií o pripravovanej línii krásy alebo o množstvo fotografií z jej modelovania a udalostí, v ktorých sa objavuje, spolu so súkromným životom, ako sú staré rodinné fotografie, alebo o nahliadnutie do prenasledovania, aby sa stala právnikom, Kim je známa zdieľať takmer všetko o svojom živote so svojimi oddanými fanúšikmi.

7. Leo Messi - 145 miliónov sledovateľov

Ďalej máme futbalistu Lionela Messiho! Čo viac sa dá povedať o tomto mužovi? Šesťnásobný víťaz ceny FIFA Best Men's Player a kapitán FC Barcelona a argentínske národné futbalové mužstvo sú druhým športovcom, ktorý prelomil prvých sedem najsledovanejších Instagrammers. Jeho Instagram je všetko, čo by ste všeobecne očakávali: zaskočí, keď hrá, tajne nahliada do svojho súkromného života, nahliada do ďalších udalostí, ktoré navštevuje, a tiež na jeho neuveriteľné psy!

Urobte to pre 'GRAM'!

Sláva Instagramu je nepredstaviteľná. Instagram rozhodne nie je iba šialenstvo; je to aplikácia pre veky! Čo je potrebné na vybudovanie nasledovníka? Sláva určite pomáha, ale v konečnom dôsledku vytváranie kvalitného obsahu po dlhú dobu je to, čo udrží vaše publikum návratu k ďalšiemu. Aj keď nemusíte byť celebritou, ale to neznamená, že sa nemôžete učiť od najlepších, aby ste rozvíjali svoje vlastné. Na čom skutočne záleží je: ľudia, s ktorými sa stretneme, vzťahy / putá, ktoré rastieme, a zábava, ktorú budeme mať , Vďaka neustálemu nasadeniu a úsiliu je všetko možné. Zapojte sa do hry A tak, že každý deň trávite veľa času, aby ste sa mohli aktívne zúčastňovať a uverejňovať príspevky.

Šťastní ľudia Instagrammingu!