7 najlepších chatovacích a zoznamovacích aplikácií na rozhovor s cudzími ľuďmi anonymne

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Ak hľadáte niektoré z najlepších aplikácií na rozhovor s cudzími ľuďmi alebo na nájdenie nových zoznamovacích partnerov, tu sú vaše možnosti, ktoré by ste mali zvážiť. Tieto aplikácie umožňujú pripojenie k cudzím osobám po celom svete aj vo vašom okolí.

omegle

Omegle je jednou z najlepších chatovacích aplikácií na spojenie s cudzími ľuďmi. Existujú milióny používateľov Omegle. Najlepšie na tom je, že môžete filtrovať používateľov na základe vašich záujmov a priorít. Môžete použiť filter a nájsť používateľov z vašej krajiny alebo z vašej blízkosti. Omegle je tiež veľmi užitočný, ak chcete hovoriť so zaujímavými ženami. Tisíce ľudí našli svojich najlepších priateľov, priateľiek alebo dokonca spriaznených duší z tejto aplikácie.

chat app -1

Stretni ma

MeetMe je aplikácia pre systémy iOS a Android, pomocou ktorej môžete v okamihu hovoriť s cudzími ľuďmi. Aplikácia má viac ako 150 miliónov aktívnych používateľov mesačne. Môžete ľahko vytvoriť profil, pridať svoje záujmy a zvyšok sa postará o aplikáciu. Mali by ste však pridať zaujímavý životopis, ak chcete získať výsledky.

chat app 0

prevít

Moco je celkom slušná aplikácia na rozhovor s cudzími ľuďmi. Má rozmanitú škálu možností. Ak chcete, môžete do svojho profilu Moco pridať fotografie a videá. Ak chcete chatovať s ľuďmi v okolí, môžete uviesť svoju polohu a aplikácia zobrazí ľudí vo vašom okolí. Môžete tiež prepojiť svoj účet Facebook s aplikáciou. Existuje však aj možnosť vytvoriť si účet s e-mailovým ID.

chat app 1

Anonymný chat

Anonymný chat je jednoduchá aplikácia pre Android. V tejto aplikácii jednoducho uvediete svoj vek, preferencie, umiestnenie a aplikácia vyhľadá zaujímavé anonymné cudzie osoby vo vašom okolí, s ktorými sa môžete spojiť.

chat app 2

šepot

Whisper je skvelé chatovanie, ktoré som osobne používal na komunikáciu so zaujímavými cudzími ľuďmi. Táto aplikácia má špeciálnu funkciu, ktorá tiež slúži ako filter na vystrihnutie všetkých BS. V službe Whisper zdieľate nejaký text, niečo zaujímavé s cudzími ľuďmi. Tento text by mohol byť tajomstvom, vyhlásením alebo otázkou. Spojil som sa s cudzími ľuďmi na základe ich textu. Jednoduchý text alebo vyhlásenie by mohli povedať veľa o osobe. V tejto aplikácii môžete neznámych cudzincov.

chat app 3

Yik Yak

Yik Yak je aplikácia sociálnych médií založená na polohe, v ktorej cudzinci zdieľajú svoje myšlienky a nápady na svojich stenách a ľudia okolo nich na ne reagujú alebo na ne reagujú. Týmto spôsobom môžete spoznať veľa ľudí a spoznať nových priateľov.

chat app 4

Badoo

Badoo sa identifikuje ako jedna z najväčších zoznamovacích aplikácií na svete. S viac ako 340 miliónmi používateľov ponúka Badoo rozmanitú škálu funkcií, pomocou ktorých môžete komunikovať s cudzími ľuďmi vo vašom okolí a na celom svete. Má milióny stiahnutí a pozitívnych recenzií.

chat app 5