7 Najlepší účtovný softvér pre firmy, podnikateľov na internete a jednotlivcov 2017

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Každá spoločnosť a jednotlivec potrebuje dobrý účtovný softvér na udržanie a sledovanie svojich financií. Ak firma (ani jednotlivec) v súčasnosti nepoužíva nejaký účtovný softvér a myslí si, že dokáže takto spravovať a prežiť, je odsúdená na neúspech. S rastúcim finančným žargónom a požiadavkami, ako sú zdaňovanie, výplaty miezd, podávanie správ, nákupy a ochrana pred podvodmi, sa účtovný softvér stal nevyhnutným. Ak hľadáte najlepší účtovný softvér 2017, ste na správnom mieste.

7 Najlepší účtovný softvér 2017

Sage 50c Prémiové účtovné hodnotenie

Tento účtovný softvér 2017 má vynikajúce kontakty a kontrolu zásob. Sage 50c má najmenej 10 úrovní cien. Sage 50c podporuje aj cloudové účtovníctvo. Môžete zdieľať úplné knihy s účtovníkmi a zamestnancami. Tento softvér nemá mobilného ani webového klienta, čo je veľká negatíva. Sage 50 stojí 192 dolárov ročne pre jedného používateľa. Rozhranie je trochu staré a zložité.

Intuit QuickBooks

QuickBooks je jedným z najlepších účtovníckych softvérov založených na roku 2017. QuickBooks je známy svojim dokonalým rozhraním, ktoré umožňuje používateľom prechádzať kontaktnými záznamami a transakčnými formulármi. Tento softvér ponúka aj prispôsobiteľné formuláre. Cena QuickBooks je iba 28 dolárov. Môžete tiež importovať a exportovať údaje z a na platobné platformy ako Paypal, American Express a Square. Môžete nastavovať výstrahy, pripomienky a odosielať potvrdenky automaticky.

FreshBooks

Silné stránky FreshBooks sú ľahko použiteľné rozhranie, úžasné navigačné nástroje a terminológia bez žargónu, ktorá umožňuje softvérovému začiatočníkovi používať softvér bez bolesti hlavy. FreshBooks má niekoľko nástrojov na podávanie správ. Tento softvér obsahuje aj aplikácie pre iOS a Android. Zamilujete si funkcie ako klientský portál, pripomenutia oneskorených platieb, dane z obratu, kredit klienta, platby offline, bankomaty a faktúry.

Xero

Xero je často známe ako vrah QuickBookov. Tento softvér má viac ako 700 000 používateľov po celom svete. Najlepšie na tomto účtovnom softvéri je to, že je k dispozícii iba za 9 dolárov mesačne. Počet používateľov nie je obmedzený. V základnej verzii získate sledovanie výdavkov, neobmedzené faktúry a bankové transakcie, živé bankové zdroje, nástroje na podávanie správ, daňové nástroje, priame vklady a kompatibilitu s rôznymi menami.

Zoho Books

Účtovný softvér ZohoBooks sa rýchlo preslávil. Zoho Books ponúka úžasnú údržbu záznamov, prispôsobiteľné polia a zabudované platobné brány. Tento softvér je známy svojou úžasnou podporou 24 hodín denne, 7 dní v týždni. ZohoBooks tiež ponúka integráciu s ďalším softvérom Zoho, ako je Zoho HR a Expenses. Tento softvér ponúka podporu aj pre Microsoft Office. ZohoBooks môžete zadarmo testovať 14 dní a ak sa vám páči, môžete si ho kúpiť za 9 dolárov mesačne.

Účtovný softvér GoDaddy

Ak ste podnikateľ online, mali by ste používať účtovný softvér GoDaddy. Poskytuje integráciu s online platformami vrátane Etsy, eBay, Amazon a PayPal. Účtovný softvér GoDaddy je najlepší pre živnostníkov. Stojí to iba 3,99 dolárov mesačne.

AccoutEdge Pro

AccoutEdge Pro je juggernaut, pokiaľ ide o stabilitu a vlastnosti. Tento účtovný softvér existuje už od 90. rokov. Je známy prísnymi nástrojmi na podávanie správ, online príjmami a daňovými nástrojmi. AccountEdge Pro má tiež stabilné mobilné aplikácie a špeciálne klientske portály.