7 Úžasné organizácie pre ženy - profesionálov v technike

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

7 Úžasné organizácie pre ženy - profesionálov v technike
Female Paper ChainVždy je dobré mať sieť rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí nielen get Vy ale môžete pomôcť pri svojej kariére alebo podnikateľskom rozvoji a obohatení. Ak ste žena v oblasti technológií, jedná sa o ešte dôležitejšiu súčasť úspechu neúmerný počet žien afrického pôvodu v priemysle ,

Vyskúšajte týchto päť veľkých organizácií, ktoré poskytujú ženám v technike zdroje, vytváranie sietí a podporu:

Sieť AWP : Webový portál poskytuje zdroje na podporu a uľahčenie úspechu malých podnikateľov pre afrických podnikateľov a ponúka vzdelávacie nástroje prostredníctvom online kurzov a podpory komunity. prostredníctvom sietí a podujatí zameraných na obhajobu ,

Kód čiernych dievčat : Prostredníctvom komunitných workshopov a mimoškolských programov táto organizácia zavádza lekcie kódovania pre mladé dievčatá z nedostatočne zastúpených komunít a má kapitoly z New Yorku do Kalifornie do Johannesburgu v Južnej Afrike.

Šéfová sieť: Táto online komunita profesionálnych a podnikateľských žien sa navzájom podporuje prostredníctvom konverzácie, online a sietí založených na udalostiach. Vďaka šéfom nachádzajúcim sa v USA poskytuje táto sieť možnosti propagácie vášho profesionálneho a podnikateľského úsilia a spojenia s ostatnými v sieti.

Dvadsať desať klubov : Názov jedného z „britských sociálnych podnikov roka“ pri udeľovaní ocenení Future 100 - a podporovaný členom Kráľovskej umeleckej spoločnosti, Octavia Goredema, dvadsiatim klubom víťazom úspechu čiernych ženských obchodných vzorov vo Veľkej Británii a do zahraničia. Organizácia poskytuje zdroje prostredníctvom webu, ako aj udalosti v Spojenom kráľovstve a Afrike.

Sieť digitálneho sesterstva: Tento mediálny kanál a komunita oslavuje ženy v sociálnych médiách a technológiách prostredníctvom vodcovských, životných a zdravotníckych iniciatív. Využíva sociálne médiá #DigitalSisterhood Streda, týždenná oslava, ktorá sa koná na Twitteri a Facebooku a ktorá povzbudzuje ženy k oslavám svojich úspechov, vytváraniu sietí a konverzácii na zaujímavé témy.

Iniciatíva Ada : Táto organizácia poskytuje podporné zdroje pre ženy v otvorenej technológii a kultúre prostredníctvom aktivít, ako je tvorba kódexov správania a politík zameraných proti obťažovaniu, presadzovanie rodovej rozmanitosti, vyučovanie spojencov a hosťovanie. konferencie pre ženy v otvorenej technike / kultúre ,

Nahnúť do : Na základe zásad Najpredávanejšia kniha Sheryl Sandbergovej , táto organizácia ponúka ženám platformu pre inšpiráciu a podporu, ktorá im má pomôcť dosiahnuť ich ciele prostredníctvom obhajoby komunity, vzdelávania a vytvárania sietí. Môžete sa pripojiť k „kruhu“ žien na základe vašich potrieb alebo záujmov alebo dokonca začnite svoj vlastný kruh v rámci tejto medzinárodnej siete.