7 úžasných krajín, v ktorých môžete žiť šťastný život za menej ako 1 000 dolárov mesačne

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Zmena je jediná konštantná v živote. Ak chcete vidieť nové miesta, peniaze by mali byť poslednou vecou, ​​ktorá vám bráni dosiahnuť vaše sny. Môžete bývať na niektorých z najlepších miest na svete pod 1000 dolárov. Ak sa chcete presťahovať do blízkosti miesta, kde by ste mohli žiť pod 1000 dolárov, toto sú vaše najlepšie možnosti.

Arménsko

Arménsko je jednou z najkrajších krajín na svete. Môžete získať prvotriedne služby za menej ako 6 dolárov tu. Predstaviť! Krajina leží medzi Tureckom a Gruzínskom. Takže si viete predstaviť úroveň krajiny. V Arménsku môžete mať celý svoj dolár pod 1,50 dolára. Jednoizbový byt v Arménsku si môžete ľahko kúpiť za približne 300 dolárov.

Mount Ararat and the Yerevan skyline. The Opera house is visible in the center.

Mount Ararat a Jerevanské panorama. Opera je viditeľná v strede.

Bali

Bali je miesto v Indonézii. Miesto je plné pláží a luxusných večierkov. Ak máte náladu žiť v mieste, kde by sa nachádzala dostatočná ponuka večierkov, lacného jedla a žien, je Bali na mieste. Práve som sa skontroloval na Bookings.com a najlacnejšia a rozumná ubytovňa na Bali prichádza za 3 doláre za noc. Jedlo je tam tiež dosť lacné. Internet je k dispozícii takmer v každej ubytovni a hoteli na Bali.

country 2

Bolívia

Bolívia sa šírila medzi batohom po celom svete. Prvé dôležité veci: môžete stráviť noc v Bolívii za 5 dolárov, ak hovoríme o lacných ubytovniach. Pokiaľ ide o jedlo, môžete si vyskúšať miestne špeciality za $ 1. Ceny alkoholu a kávy sú veľmi nízke. Môžete sa tiež vydať na horských bicykloch až do výšky 200 metrov vysokej La Paz pozdĺž slávnej „smrteľnej cesty“.

country 3

Fiji

Fidži je veľmi malá krajina v južnom Pacifiku. Na tomto mieste môžete skromne žiť za menej ako 700 dolárov. Miestni spia na podlahách. Môžete si však prenajať jednoizbový byt za približne 200 dolárov. Toto miesto sa hemží digitálnymi kočovníkmi, surfermi a sólovými cestovateľmi.

country 4

Laos

Laos je juhovýchodná Ázia, plná bohatej kultúry, scenérie a pohostinných obyvateľov. V Laose je niekoľko spoločenských miest. Táto budhistická krajina, takže si prirodzene nájdete miesta, kde môžete Zen ustúpiť a relaxovať.

country 5

čierna Hora

Čierna Hora je úžasná krajina na Balkáne. Krajina je známa svojimi krásnymi ženami. Ďalším dôvodom jeho slávy je pohorie, ktoré oddeľuje jadranské pobrežie od hlavného mesta. Túto úplnú nákladovú linku môžete navštíviť dvojhodinovou autobusovou dopravou len za 7 dolárov. Hlavné mesto Čiernej Hory Podgorica je plné reštaurácií pod holým nebom.

country 6

Nepál

Nepál sa rýchlo stáva jedným z najznámejších turistických destinácií na svete. Je to možno jedno z krásnych miest, kde môžete bývať pod 1000 dolárov. Káthmandu je známe svojim rušným životom a malebnými výhľadmi. Nepál sa nachádza popri Číne a Indii a je známy vrcholom Mount Everest, najvyššou horou sveta. Stačí sa pozrieť na túto fotografiu, ktorá v týchto dňoch vyzerá na Reddite. Muž si v Nepále prenajal úžasný byt len ​​za 2 doláre.

nepal