6 tipov na spustenie nehnuteľností

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Ak máte nápad na spustenie, pravdepodobne ste nadšení, keď ho uvediete na zem. Platí to bez ohľadu na to, či máte v pláne niečo úplne nové alebo tradičné. Realitné kancelárie nie sú neobvyklé, ale je to stabilný trh a dostať sa do toho zmysel.

Nové realitné spoločnosti čelia niektorým výzvam. Avšak existuje technológia, ktorú máte k dispozícii aby sme vám pomohli, a pokiaľ ste sa rozhodli, nie je dôvod, aby ste v tomto odvetví nevystrekli.

Tu je šesť tipov na spustenie nehnuteľností, ktoré by vás mali nasmerovať správnym smerom.

Zistite, aký druh nehnuteľností chcete predstavovať

Len málo realitných kancelárií predstavuje všetky druhy nehnuteľností. Spoločnosť so záujmom o marketing luxusných nehnuteľností pravdepodobne nebude chcieť obchodovať v malých štúdiových apartmánoch. Pomáha, ak:

Zoznámte sa so svojimi partnermi a choďte na to, aké vlastnosti chcete uvádzať

Oboznámte sa s rôznymi štvrťami, na ktoré by ste sa mohli zamerať

Najímajte realitných agentov a ostatných zamestnancov, ktorí zdieľajú vašu víziu

Najlepšie realitné spoločnosti nájdu konkrétne miesto a držia sa ho. Neskôr, ak ste dosť úspešní, môžete sa rozšíriť.

Pochopte, ako čo najlepšie využiť technológiu

Žijeme v čase, keď ich je viac vynikajúce realitné aplikácie ako kedykoľvek predtým. Existuje tiež viac realitného softvéru, ktorý vám môže pomôcť so širšou škálou úloh, ako tomu bolo pred desiatimi rokmi alebo dokonca piatimi.

Vykonajte prieskum a vyberte najlepší softvér a aplikácie, ktoré pomôžu vášmu spusteniu. Môžete tiež zvážiť:

Nastavenie proprietárneho softvéru, ak na to máte peniaze

Kontaktujte vývojársky tím a vytvorte aplikáciu, ktorá dokonale vyhovuje potrebám vašej firmy

Teraz existujú aplikácie a softvér, ktoré robia veci ako otvorené dvere do nehnuteľností bez kľúčov alebo poskytujú okamžité hodnotenie miestnych škôl alebo štatistiky kriminality. Osvojte si ich a budete mať vynikajúcu pozíciu pri obsluhe svojej klientely.

Zistite svoje financovanie

Ak nie ste nezávisle bohatí, keď sa chystáte na toto úsilie, budete musieť nastaviť financovanie predtým, ako sa pustíte do tohto vzrušujúceho nového dobrodružstva. Ak získavate obchodný úver od banky alebo iného finančného subjektu, uistite sa, že porovnávaním sadzieb získate najlepší úver.

Miestne banky alebo družstevné záložne sa niekedy oplatia preskúmať, pretože ak si budete chcieť udržať malé veci, keď začínate, je dobré mať pobočky v okolí, ktoré môžete navštíviť. Môžete sa spriateliť s úverovými úradníkmi alebo s inými jednotlivcami, ktorí vám môžu pomôcť pri práci na založení vašej operácie.

Buďte flexibilný

Možno máte v hlave jasnú predstavu o tom, ako chcete, aby sa veci vyvíjali. Je to však zriedkavý obchodný podnik, ktorý funguje úplne hneď za bránou.

Ako vlastník alebo prevádzkovateľ startupu musíte byť vy a vaši partneri, ak máte nejaké, pripravení na neúspechy. Takmer určite sa to stane. Musíte byť pripravení na údery a keď sa niečo pokazí, neprepadajte panike.

Pokúste sa vymyslieť pohotovostné plány vopred. Ak sa pripravíte na najhoršie, nezachytí vás, ak sa to stane.

Zamyslite sa nad tvorbou LLC

V realitnom priemysle alebo v akomkoľvek inom úsilí, vytvorenie LLC je niečo, čo by ste mali vy a vaši partneri zvážiť.

LLC znamená spoločnosť s ručením obmedzeným a jej účelom je chrániť vaše osobné aktíva, ak vaše podnikanie nebude úspešné. Pri zakladaní LLC existujú daňové výhody a mali by ste ich preskúmať skôr, ako sa rozhodnete, či chcete urobiť tento krok.

Pamätajte však, že vytvorenie spoločnosti LLC stojí peniaze. Môžete sa rozhodnúť vytvoriť jeden v inom stave, ako je miesto, kde sa spúšťa.

Delaware je populárna voľba pre začlenenie LLC, pretože sadzby sú medzi najrozumnejšie. Porozprávajte sa o tom so svojimi partnermi.

Prenájom vášnivého personálu

Pravdepodobne budete musieť v určitom okamihu najať ďalších zamestnancov, a keď to urobíte, skúste veriť svojim inštinktom. Ak sa niekto zdá, že by bol pre spoločnosť vhodný, dajte mu šancu.

Ak sa ich poverenia zdajú byť dokonalé, ale ich temperament nie je úplne v poriadku, môžete urobiť ďalšie rozhovory a zistiť, či vás na vás niekto zapôsobil.

Vaše spustenie nehnuteľností bude veľa práce, ale dúfajme, že to skončí vyplácaním, ako si predstavujete.