6 najlepších hudobných prehrávačov zdarma pre Windows PC a Mobile

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Všetci v našom živote potrebujeme dobrý a spoľahlivý hudobný prehrávač. Počítače so systémom Windows denne používajú milióny ľudí a hľadanie najlepších hudobných prehrávačov pre zariadenia so systémom Windows je stále zapnuté. V tomto článku uvedieme niektoré z najlepších hudobných prehrávačov, ktoré môžete použiť na uspokojenie všetkých vašich hudobných potrieb. Tieto prehrávače vám umožnia spravovať vaše zoznamy skladieb, streamovať piesne, vyhľadávať a organizovať skladby a ešte oveľa viac.

Music Bee

Music Bee je možno najlepší a najvýkonnejší hudobný prehrávač pre Windows. Tento softvér prehľadá celý počítač a umožňuje importovať každú skladbu uloženú v počítači. Najlepšie na tomto hudobnom prehrávači je jeho funkcia označovania, ktorá vám umožní zostaviť tisíce skladieb a vyhľadať medzi nimi v priebehu niekoľkých sekúnd. Pri každej skladbe môžete tiež nastaviť fotografie, mená a tituly spevákov. V tomto prehrávači môžete tiež prehrávať skladby a ovládať ich, prehrávať / prevíjať dozadu a zastaviť, prepínať zoznamy skladieb pomocou aplikácie Music Bee Android. Pomocou tohto hudobného prehrávača môžete tiež počúvať podcasty.

AIMP

AIMP vám umožňuje vytvárať niekoľko zoznamov skladieb a importovať skladby s rôznymi formátmi súborov. Tento bezplatný hudobný prehrávač má optimalizačný algoritmus, ktorý rieši problémy s kvalitou hlasu. Prehrávač hudby AIMP má vynikajúci doplnok, ktorý vám umožňuje importovať zoznamy videí YouTube a prehrávať videá YouTube vo vnútri prehrávača. Obsah môžete tiež streamovať pomocou tohto prehrávača. Program AIMP podporuje aj zvukové cloud a internetové rozhlasové stanice.

Media Monkey

Media Monkey má množstvo funkcií, vďaka ktorým je jedným z najlepších výkonných hudobných prehrávačov pre Windows zdarma. Tento hudobný prehrávač podporuje formáty súborov ako MP3, AAC, FLAC a MP4. Môžete tiež kopírovať a konvertovať zvukové disky CD a tiež si môžete stiahnuť podcasty a sledovať metadáta. Hudbu a zoznamy skladieb uložené v tomto prehrávači môžete synchronizovať s niekoľkými zariadeniami Android a iOS. Skladby môžete označiť menami spevákov a ďalšími kódmi pre efektívne vyhľadávanie.

Drážka

Ak ste hardcore užívateľ systému Windows; s telefónom Windows, PC, OneDrive a ďalšími službami odporúčam aplikáciu Groove Music. Je to hudobná aplikácia od spoločnosti Microsoft. Aplikácia Groove Music podporuje niekoľko mobilných zariadení. Zoznamy skladieb môžete vytvárať, ukladať a synchronizovať s aplikáciou OneDrive. Groove má knižnicu doslova miliónov skladieb. Túto službu môžete vyskúšať 30 dní zadarmo. Potom budete musieť zaplatiť.

Foobar2000

Foobar má všetko, čo by mal mať dobrý hudobný prehrávač: kompatibilita pre všetky formáty, schopnosť importovať a exportovať piesne, ľahko použiteľné rozhranie. Tento bezplatný hudobný prehrávač je však najlepším nástrojom na vyhľadávanie a usporiadanie údajov. Foobar má vynikajúcu funkciu vyhľadávania. Číta metadáta piesní a vymaže duplicitné skladby. Automaticky odstráni mŕtve odkazy.

VLC

Ako by sme mohli vynechať tento VLC je najlepší bezplatný hudobný prehrávač pre Windows. Umožňuje strihať zvukové klipy, prehrávať skladby v mobilných aplikáciách VLC pre iOS a Android. Zoznamy skladieb môžete exportovať do mobilných zariadení pomocou protokolu VLC v priebehu niekoľkých sekúnd.