6 najlepších aplikácií, ktoré môžete použiť v iMessage, aby ste si spríjemnili posielanie správ

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

iMessage je jedna z najlepších a najznámejších aplikácií na posielanie správ, ktorú používajú milióny používateľov systému iOS. iMessage má chladné, čisté a živé rozhranie, vďaka ktorému je správa správ oveľa zábavnejšia. V systéme iOS 10 spoločnosť Apple otvorila svoju štandardnú aplikáciu na odosielanie správ na integráciu aplikácií tretích strán, čo znamená, že teraz môžete v iMessage používať veľa aplikácií a funkcií. Vďaka týmto aplikáciám iMessage je použitie iMessage omnoho zložitejšie a zábavnejšie. Existujú najlepšie aplikácie iMessage, ktoré môžete použiť.

G PHY

Apple získal Giphy, najlepší web GIF, kde môžete vyhľadávať tisíce a tisíce GIF z každej kategórie, ako sú reakcie, vtipné, filmové hviezdy atď. Posielanie GIF v službe iMessage môže byť naozaj zábavné. Hovoria, že GIF má hodnotu milión slov.

Venmo

Venmo je ďalšia skvelá aplikácia, pomocou ktorej môžete posielať peniaze v iMessage. Môžete tiež požiadať o peniaze. Vaši priatelia a rodina vám môžu v aplikácii poslať malé množstvo peňazí. Venmo je úplne bezpečný a rýchly.

Pidgeon

Pomocou tejto aplikácie môžete so svojimi priateľmi hrať poker, biliard, šach a ďalšie úžasné malé hry v službe iMessage. Urobíte krok a prechádza cez SMS a váš priateľ urobí protiľahlý pohyb a výsledky sa aktualizujú vo forme textových správ. Je to skvelá aplikácia a hra pre iMessage, vďaka ktorej si užívate správy a zabíjate nejaký čas zábavným spôsobom.

JibJab Media

JibJab je úžasná aplikácia iMessage, ktorá vám kladie tvár na rôzne animácie, nálepky a súbory GIF a odosielate iným ľuďom. Môžete tak rýchlo vziať svoj obrázok, nalepiť si vtipné alebo divné nálepky a animácie a poslať priateľom alebo rodine zdieľať zábavu.

moment

Momento je vynikajúca aplikácia pre iOS, ktorá spája vaše fotografie a vytvára z nich GIF. Napríklad ste na malebnom mieste a urobte štyri až päť obrázkov s malým časovým rozdielom na tom istom mieste. Momento tieto fotografie spojí a bude vyzerať ako animácia alebo pohybujúci sa GIF. Táto aplikácia je veľmi pozoruhodná a môže pridať veľa zábavy k fotografiám a správam. Túto aplikáciu môžete použiť v iMessage.

Aplikácia Imoji

Samolepky robia posielanie správ zábavnou, ale mnohí ľudia považujú tie isté staré nálepky za príliš veľa klišé. Táto úžasná aplikácia však robí z vašich obrázkov nálepky. Stačí len vybrať fotografiu a rýchlo vymedziť oblasti. Aplikácia z nej urobí krásnu, elegantnú nálepku.