6 aplikácií, ktoré by mal každý prokurátor použiť na uľahčenie života

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Lenivosť a oslabenie sú najtrvalejšími problémami, ktorým ľudstvo v súčasnosti čelí. Ak ste flákom ďalšej úrovne a gaučovým zemiakom, ako som ja, ktorý je „príliš chladný“ a dostatočne kreatívny na to, aby ste trávili čas drobnými vecami, musíte byť radi, že viete, že existujú niektoré aplikácie, špeciálne navrhnuté pre lenivú bytosť. ako ste vy a ja, čo nám môže uľahčiť a zvýšiť produktivitu. Tu sú niektoré z najlepších aplikácií pre iOS a Android, ktoré by mal mať lenivý človek vo svojom zariadení.

Najlepšie aplikácie pre Lazy People

Luxus ( iOS , Android )

Priznajme si to: Nenávidíme hľadanie dokonalého parkovacieho miesta pre naše auto. Chodíte na rande alebo na obchodné stretnutie a strávili ste asi 30 minút hľadaním miesta na zaparkovanie karty? Čo by ste mohli očakávať od schôdzky alebo dátumu, keď ste vyčerpali každý kúsok z vás v tomto zjavne nepríjemnom vydaní. Luxe aplikácia je tu pre vás. Myšlienka je jednoduchá: kedykoľvek chcete zaparkovať svoje auto, otvorte telefón, kontaktujte Luxe, pošlú svoje mobilné parkovacie osoby, vezmú si auto a zvyšok je na nich. Môžete sa tešiť, tráviť čas a potom znova kontaktovať aplikáciu, aby ste dostali svoje auto späť. Táto služba je úplne legitímna. Tisíce ľudí si toto nainštalovali a reakcia je ohromujúca.

lazy app 1

Spoluhráči ( iOS , Android )

Objednali ste si niečo z maloobchodného obchodu, ale ste príliš leniví na to, aby ste sa vysunuli zo svojej pohovky? Zostaňte v sede, pretože Postmates doručí balíčky na vaše dvere. Postmates využíva sieť maloobchodníkov na doručovanie vecí, potravín, maloobchodných predmetov a balíkov ľuďom. Je to komunitná aplikácia, ktorá bola spustená v SF, ale teraz zahŕňa mnoho štátov a oblastí.

lazy app 2

Praktický ( iOS )

Handy je možno najužitočnejšou aplikáciou pre lenivých ľudí. Osla Lazyho sa neradi pohybuje hore, aby vyčistila svoj byt, pretože samotná myšlienka upratovania všetkého neporiadku zhora nadol, pizze hnitej na stole, kúpeľne zamiešanej špinou a neporiadkom, desí leniví ľudia. Ale už nie: Kedykoľvek chcete, aby bol váš byt čistený ako krištáľ, otvorte svoj iPhone a použite aplikáciu Handy. Čistiace posádky od Handy prídu za dverami za pár minút a vyčistia váš domov ako nikdy predtým.

lazy app 3

TaskRabbit ( iOS , Android )

TaskRabbit je užitočný pre lenivých ľudí, ako aj pre tých, ktorí chcú denne robiť nejaké malé a flexibilné úlohy za peniaze. Zadáte prácu na TaskRabbit, ľudia v okolí vašej oblasti ponúknu a dohodnete sa. Úlohy môžu byť čokoľvek; od čistenia bytu po prípravu jedál.

lazy app 4

SWIFT

Vlastniť psa je ľahké, ale jeho hladenie a každodenná chôdza je únavná a skľučujúca úloha pre gaučové zemiaky a lenivých ľudí. Swifto je skvelá nová služba, ktorá spája ľudí pri prechádzkach so psami. Ak chcete, aby váš pes chodil, môžete pomocou tejto aplikácie dať psa každému, kto to považuje za vhodný na prechádzku. Môžete sledovať celú prechádzku pomocou sledovania polohy GPS povoleného aplikáciou.

lazy app 5

Washio

Namiesto zvyšovania špinavého oblečenia do koša na bielizeň, pretože ste príliš leniví na to, aby ste mohli začať s praním, môžete teraz kontaktovať spoločnosť Washio, americkú spoločnosť, ktorá vezme a doručí vaše šaty pri dverách. Stačí si len vyzliecť všetky šaty, ktoré chcete umyť a vyčistiť, naplánovať vyzdvihnutie pomocou aplikácie Washio a chlapci z Washio budú v danom čase na dosah ruky. Vaše oblečenie bude doručené späť do niekoľkých dní, všetko čerstvé, sušené a vyčistené.

lazy app 6

Obrázky: PCWorld