5 Úspešných ľudí, ktorí v minulosti zlyhali

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

successful people failure in past

Rozdiel medzi začiatočníkom a profesionálom je v tom, že profesionál v živote zlyhal viackrát, ako to skúsil začiatočník. Prijmite zlyhanie, pretože to nie je niečo, čo vám zostane na celý život. Môžete byť úplným sklamaním pre seba a pre spoločnosť a to vám nezabráni v úspechu v živote. Vezmite príklad týchto ľudí, ktorých svet pozná ako hrdinov a úspešných a vplyvných, a dovoľte mi povedať, aké zlyhanie v živote boli predtým, ako sa dotkli úspechu.

Vedeli ste, že s ním bolo zaobchádzané ako s človekom bez kreativity? A nikto nikdy neveril, že k nemu môže prísť nejaký dobrý nápad. V skutočnosti bol vyhodený aj z Kansas City Star v roku 1919 kvôli jeho fantázii a fantázii. Jeho redaktor bol toho názoru, že Waltovi chýba kreativita a nemal absolútne žiaden dobrý nápad v jeho mysli.

successful people failure in past

Niekedy je príliš dobrý dôvod, prečo sa stanete zlyhaním v niečom inom a J.K. Veslovanie je toho živým príkladom. Pracovala v londýnskej kancelárii Amnesty International a prepustila ju nie z dôvodu svojej práce alebo čohokoľvek, ale preto, že písala príbehy na počítači, ktorý jej bol pridelený na prácu.

successful people failure in past

Kto nepozná úžasnú Madonnu? Čo však ľudia nevedia, je to, že bola skutočne zlá servírka. Tak zlé, že prišla o prácu v deň, keď ju dostala. Predtým ani nemala veľký úspech. Bola absolventkou vysokej školy bez akýchkoľvek životných prostriedkov, takže začala pracovať v Dunkin Donuts, ale prepustila ju zo želé na zákazníka.

successful people failure in past

Pred úspechom v niečom inom bola veľkým neúspechom. Večerná spravodajkyňa spravodajstva, ktorá bola kritizovaná za to, že priniesla svoje emócie do hlásenia a nakoniec z toho dôvodu bola prepustená. Bola prepustená z Baltimorovej televízie WJZ-TV za to, že jej emócie neuchovávala oddelene od hlásenia.

successful people failure in past

Predtým, ako sa stal veľkým vedcom, bol zlým pracovníkom. Pracoval v spoločnosti Western Union a jeho práca bola ovplyvnená tým, že nevenoval dostatočnú pozornosť práci a vykonával tajné experimenty na svojom pracovisku. Zranil pracovisko náhodným rozliatím kyseliny do neho a bol prepustený z práce.

successful people failure in past