5 Najlepší softvér na zabezpečenie webovej kamery

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

5 Najlepší softvér na zabezpečenie webovej kamery

Môžete ľahko nastaviť domácnosť alebo kanceláriu bezpečnostná sieť pomocou bezpečnostného softvéru webovej kamery. Webová kamera sa použije na vykonávanie sledovania domu alebo kancelárie. Vstavaná kamera v prenosnom počítači alebo externá kamera pripojená k počítaču sa dá ľahko nakonfigurovať pomocou bezplatného softvéru webovej kamery na vytvorenie infraštruktúry mini dohľadu. Tento článok obsahuje stručný popis a použitie niektorého z najlepších špionážnych programov pre webové kamery. Z bezpečnostných dôvodov si môžete pozrieť nasledujúci bezpečnostný softvér webovej kamery.

Dokáže zistiť pohybujúce sa objekty vo videu. Môže tiež odlíšiť ľudí od iných objektov. Tento bezplatný softvér webovej kamery vám pošle e-mail, keď sa útočník pokúsi preniknúť do vášho domu. Svoje sledovacie video si neskôr môžete ľahko zobraziť. Tento softvér umožňuje nastaviť jednu kameru na vytváranie sietí. Ak chcete vytvoriť sieť s mnohými kamerami, môžete pre webkameru použiť jeden z nasledujúcich bezpečnostných programov.

webcam security software 1

Je to ďalší skvelý bezpečnostný softvér webovej kamery. Na rozdiel od vitamínu D môžete nastaviť webové kamery na vytvorenie siete. Môžete tiež použiť CCTV kamery na vykonávanie sledovania. Umožňuje vám tiež prístup k vašim kamerám z internetu. Môžete tak ľahko vidieť, čo sa zaznamenáva pomocou špionážneho softvéru webovej kamery, a dokonca ho zdieľať so svojimi priateľmi. Môže byť tiež nakonfigurovaný na odosielanie upozornení vždy, keď zistí pohyb pred kamerou. E-mailové upozornenia sú k dispozícii v bezplatnej verzii. Upozornenia na mobilné telefóny sú však k dispozícii iba v platenej verzii. Celkovo je celkom jednoduché použitie ako bezplatná webová kamera.

webcam security software 2

Je to ďalší dobrý softvér na sledovanie webovej kamery. Umožňuje vám pripojiť až 6 kamier. Môžete tiež vidieť stream webovej kamery cez internet. Tento softvér vám umožňuje nakloniť vaše webové kamery na diaľku, ak ich webová kamera podporuje. Keď zdieľate svoj informačný kanál cez internet, tento softvér ukazuje, či sa na vás niekto pozerá krmivoa zobrazuje ich adresy IP, informácie o krajine a polohe. Tento softvér vám tiež umožňuje streamovať webovú kameru na váš iPhone.

webcam security software 3

Tento bezplatný softvér webovej kamery umožňuje používať fotoaparát na sledovanie vašej kancelárie alebo domácnosti. Je to veľmi ľahké nastaviť a potom zaznamenať krmivo akéhokoľvek zdroja pripojeného k počítaču: webová kamera alebo iná sieťová kamera. Môžete sledovať svoj kanál cez svoj mobilný telefón pomocou webové stránky aplikácie My Webca Broadcaster a zadajte informácie o svojom účte.

webcam security software 4

Je to ďalší veľmi dobrý domáci kamerový monitorovací softvér. Je vybavený detekciou pohybu a streamovaním videa cez internet. Podporuje aj stealth režim. Spustí sa po štarte počítača a okamžite začne nahrávanie bez informácií z ktokoľvek.

webcam security software 5

Softvér webovej kamery od spoločnosti Lenovo je tiež dobrou voľbou, ktorá nie je uvedená vyššie. Je to softvér webovej kamery HD, ktorý zachytáva obrázky z webových kamier spoločnosti Lenovo a zaznamenáva ďalšie obrázky z webovej kamery do vysoko kvalitných video súborov.