5 najlepších nástrojov na prístup k aplikáciám a webom, ktoré nie sú dostupné vo vašej krajine

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

5 najlepších nástrojov na prístup k aplikáciám a webom, ktoré nie sú dostupné vo vašej krajine

Internet je najväčším zdrojom komunikácie a informácií na celom svete. Ľahkosť prístupu k obsahu je skutočnou podstatou učenia sa pomocou moderných technológií. Môžeme tiež používať internet na zábavu a zábavu. Na základe pravidiel autorských práv, porušovania pravidiel cenzúry a niektorých ďalších faktorov sú však webové stránky alebo aplikácie v niektorých regiónoch blokované. S cieľom vyriešiť tento problém prichádza na vašu záchranu sieť VPN (Private Private Network). Sieť VPN pomáha pri prístupe k zablokovanému obsahu vo vašej oblasti priradením adresy IP zodpovedajúcej oblasti, v ktorej je povolený obsah, maskovaním vašej pôvodnej adresy IP. Tu je päť najlepších VPN klientov pre prístup k blokovaným webovým serverom a aplikáciám.

HotSpot Shield je jedným z najlepších bezplatných klientov VPN, ktorí využívajú potešenie zo sledovania všetkých druhov webových stránok a používania radu aplikácií pre vaše smartfóny. Môžete si ľahko stiahnuť klienta a začať ho ihneď používať. Vyberte server, z ktorého sa chcete pripojiť. Po inštalácii to funguje celkom dobre. Stačí kliknúť pravým tlačidlom myši na ikonu v Rýchle spustenie a kliknite na „Pripojiť“.

hotspot

Je to ďalší užitočný klient VPN. Väčšinou sa používa ako alternatíva pre štít HotSpot. Stiahnutie a používanie je úplne zadarmo. Funguje pre väčšinu blokovaných webových stránok. Pomocou tejto siete VPN môžete tiež vidieť populárne televízne programy na Hulu. Stačí sa len registrovať, aby ste mali prístup k jeho úžasným službám. Po inštalácii sa spustí v rýchlom spustení. Ak chcete spustiť prehliadanie blokovaného obsahu, stačí kliknúť pravým tlačidlom myši a kliknúť na položku Pripojiť.

vPN 2

Táto aplikácia je veľmi jednoduchá na používanie a veľmi dobrý klient VPN. Musíte si stiahnuť klienta a zaregistrovať sa zadarmo, aby ste dostali svoje užívateľské meno a heslo. Je úplne zadarmo a mali by ste byť schopní sa pripojiť k sieti VPN pomocou svojich registračných informácií. Umožňuje tiež konfiguráciu z hľadiska nastavení servera proxy. Toto je v zásade založené na službe OpenVPN.

vpn 3

Je to celkom šikovný klient VPN, ktorý vám umožňuje prístup k zablokovanému obsahu cez internet. Poskytuje možnosť pripojenia k serverom z rôznych krajín. Stačí sa zaregistrovať na oficiálnych stránkach zdarma a využívať jeho vynikajúce vlastnosti. Po stlačení tlačidla „Start Connection“ sa pripojenie pripojí k serveru z jednej z vybraných krajín a podľa toho priradíte aj IP.

vpn 4

Možno ste si neboli vedomí tejto VPN kvôli jej menšej popularite v porovnaní s iným softvérom a VPN. Funguje to mimoriadne dobre a je to bezplatný nástroj. Po registrácii budete mať prístup k údajom 1 GB za mesiac. Funguje to veľmi dobre na Windows, iPhone, MAC a iPad. Môžete tiež využiť platenú verziu, ktorá poskytuje 10 GB prístup k údajom za mesiac.

vpn 5