5 najlepších motivačných aplikácií na chudnutie, budovanie návykov a dosahovanie cieľov

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Aby sme dosiahli naše ciele, potrebujeme motiváciu na to, aby sme zostali na správnej ceste. Bez ohľadu na to, ako ste motivovaní, ste povinní vstúpiť do toho, čo psychológovia nazývajú „fázou vyčerpania“. Ak počas tejto fázy upadnete, stratíte všetok svoj pokrok, ktorý ste dokázali vytiahnuť tvrdou prácou. Našťastie nám technológia uľahčila motiváciu. Osobným trénerom nemusíte platiť vysoké poplatky. Použite tieto najlepšie motivačné aplikácie pre Android a iOS, aby ste zostali motivovaní a dosiahli úžasné výsledky vo svojom živote.

Najlepšie motivačné aplikácie na chudnutie, budovanie návykov a dosahovanie cieľov

báječný

Fabulous je najlepšia motivačná aplikácia, ktorá vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Ak sa chcete zmestiť, schudnúť, viac pracovať, meditovať alebo robiť jogu, Fabulous vám pomôže prelomiť mentálne bariéry a sústrediť sa. Vynikajúca motivačná aplikácia vás upozorní na vaše ciele. Je to osobný motivátor a tréner. Báječné majú v sebe všetko: robiť zoznamy, časovače pre cielenú prácu, plány na stravovanie a spánok lepšie a oveľa viac.

Strides Habit Tracker

Ak analyzujeme dynamiku ľudskej motivácie, zistíme, že budovanie návykov je ústrednou súčasťou úspechu a neúspechu. Sme to, čo opakovane robíme. Aplikácia Strides Habit Tracker vám umožňuje robiť návyky, či už ide o zdravé stravovanie, úsporu peňazí, pitie viac vody alebo dlhú pracovnú dobu. Aplikácia zobrazuje vaše grafy, grafy a váš pokrok, aby ste mohli presne vyhodnotiť, kam vo svojom živote idete.

ProTip: Ak si chcete osvojiť umenie zvykovej budovy, dôrazne odporúčame vyskúšať webstránka Jamesa Cleara ,

Tréner cvičenia

Workout Trainer je vynikajúca aplikácia pre fitness, ktorá slúži na motiváciu a učenie sa o cvičeniach. Aplikácia má všetky tréningy, ktoré potrebujete, aby ste získali silné a fit telo. Najdôležitejšie však je, že aplikácia má motivačné citáty a hudbu. Každé cvičenie má časovač pozadia, ktorý vás motivuje sústrediť sa na cvičenie a dokončiť ho v danom čase.

Coach.me

Coach.me je osobný tréner, tréner a motivátor pre fitness nadšencov, obchodných riaditeľov a kohokoľvek, kto chce zlepšiť svoj život. Aplikácia má komunitný kontakt, v ktorom používatelia navzájom motivujú, interagujú navzájom, zdieľajú pokrok a odpovedajú na otázky ostatných.

Battle Steps

Battle Steps je moja obľúbená motivačná aplikácia pre zdravie a zdravie. Aplikácia je veľmi jednoduchá, ale slúži ako žiadny iný. Battle Steps vás vyzýva, aby ste chodili viac ako vaši rovesníci alebo náhodní ľudia. Môžete vyzvať ostatných, aby prešli určitým počtom krokov denne. Víťaz získa viac hviezd a bodov. Týmto spôsobom zostanete motivovaní chodiť stále viac a viac denne. Bol by si nadšený, keď vieš, že chôdza je najužitočnejšou činnosťou pri chudnutí a udržiavaní zdravia srdca.