5 najlepších účtov na Instagrame pre nápady na inšpiráciu interiéru a nábytok

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Umožňuje to čeliť. Väčšinu nášho života trávime v týchto dňoch v interiéri. Váš interiér definuje vašu náladu a pocity každý deň. Jednoducho zmeňte osvetlenie svojej izby a budete cítiť okamžité zhluky nových pocitov. Ak chcete žiť pokojný a produktívny život, je nevyhnutné navrhnúť vynikajúci interiér. Máme sklon kupovať drahý nábytok, ale nevyužívame optimálne miesto. Na optimálne nastavenie vášho nábytku musíte mať inšpiráciu. Najlepšia inšpirácia pochádza od odborníkov na nábytok a interiér, ktorí sú natoľko láskaví, že zdieľajú svoju dennú dávku inšpirácie na svojich účtoch Instagramu. Nasledujú najlepšie účty na Instagrame, ktoré treba dodržať, ak chcete dizajn interiéru a inšpiráciu nábytku.

Najlepšie účty na Instagrame pre nápady na inšpiráciu interiéru a nábytok

Zelená a horčica

Účet Green and Mustard Instagram vám dáva vynikajúcu inšpiráciu pre návrh spálne. Účet je plný vynikajúcich fotografií minimálnych postelí, farebných interiérov, záclon a ďalších.

Abigail Ahern

Abigail Ahern je návrhárka interiérov so sídlom vo Veľkej Británii. Účet Abigail Ahern na Instagrame má asi 70 000 sledovateľov. Účet uverejňuje inšpiráciu v oblasti interiérového dizajnu a nápady na nábytok takmer vo všetkých častiach vášho domu vrátane kuchyne, kúpeľne, obývacej izby.

Interiéry Alyssa Kapita

Alyssa Kapito Interiors je návrhárka interiérov v New Yorku, ktorá prevádzkuje svoju stránku Instagram. Účet má viac ako 90 000 sledovateľov. Toto je jeden z najlepších účtov týkajúcich sa dizajnu interiéru, pretože je plný nápadov na nábytok a interiér do obývacej izby, spálne, kuchyne a kúpeľní. Fotografie sú úžasné a vy ich môžete ukázať svojmu interiérovému dizajnérovi, aby si dom rozložili.

Môj škandinávsky domov

Môj škandinávsky dom má vyše 108 000 sledovateľov. Účet spravuje Niki Brantmark. Účet obsahuje množstvo obsahu pri inšpirovaní dizajnom. Tento účet na Instagrame vám dá veľa nápadov o type stoličiek, stolov, postelí a vecí, ktoré chcete dať do svojho domu.

Ryan Victim

Ryan Koban má na Instagrame vyše 100 000 sledovateľov. Tento návrh interiéru a nábytok inšpirovaný účtom Instagram zdieľa nápady, ktoré sú realizovateľné a zároveň cenovo dostupné.