5 najlepších gramatických webových stránok a nástrojov zadarmo

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Písanie dokonalej angličtiny s bezchybnou gramatikou je umenie a bohužiaľ veľa ľudí pri písaní anglickej gramatike veľmi nerešpektuje. Keď píšete, musíte sa ubezpečiť, že vaša gramatika je perfektná. Je to potrebné, ak chcete zanechať dobrý dojem na svoj blog, komentár alebo na svoju osobnosť. Ak ste anglickým jazykom, ktorý nie je rodeným jazykom, alebo si len chcete byť istý, že v napísanom jazyku nie sú gramatické chyby, existuje veľa webových stránok a nástrojov na kontrolu gramatiky. Vďaka technologickej revolúcii môžete napísať článok alebo komentár a pomocou týchto najlepších webových stránok alebo softvéru na kontrolu gramatiky zistiť, čo a kde sú chyby vo vašom diele. Pozrime sa, ktoré webové stránky a nástroje na kontrolu gramatiky sú najlepšie online.

Najlepšie gramatické webové stránky a nástroje

Grammarly

Osobne som použil nástroj Gramatika a je to jeden z najlepších programov na kontrolu gramatiky. Ak chcete, aby bezplatný nástroj umožňoval kontrolu anglického písania všade - Facebook, E-mail, MS Word, WordPress - Grammarly je najlepšou voľbou, hlavne preto, že má silnú webovú integráciu. Môžete ho nainštalovať do prehliadača Google Chrome a zvýrazní vaše chyby a navrhne úpravy takmer všade, kam píšete.

zázvor

Ďumbier je ďalším skvelým nástrojom na kontrolu gramatiky online a offline. Neustále vám ukazuje gramatické chyby a navrhuje opravy. Má schopnosť odhaliť úplné vety vety vo vašich článkoch. Použil som tento nástroj a musím povedať, že je to jeden z najlepších webov na kontrolu gramatiky a nástroje, ktoré som kedy použil. A je tiež zadarmo.

GrammarCheck

GrammarCheck je skvelá webová stránka na kontrolu gramatiky online. Môžete skopírovať a vložiť všetok napísaný obsah a zobrazí sa vám miesta, ktoré je potrebné opraviť. Táto webová stránka obsahuje funkciu „hĺbkovej kontroly“, ktorá zvyšuje výkonnosť algoritmu na kontrolu gramatiky. Môžete tiež skontrolovať pravopis a štruktúru svojho písania pomocou webovej stránky GrammarCheck.

Paper Rater

PaperRater je jedným z najpopulárnejších nástrojov na kontrolu gramatiky a pravopisu dostupných online aj offline. Jeho online korektor je úplne zadarmo. Za viac funkcií, ako je hlboká gramatická kontrola a štrukturálne anglické chyby, musíte zaplatiť cenu. Tento nástroj udeľuje skóre každému „papieru“ alebo článku alebo akejkoľvek časti textu na základe jeho výkonu.

Hemingway Editor

Nedávno som narazil na editora Hemingway a jeho výkon je chvályhodný. Upozorňuje na chyby a upozorňuje vás na veľmi malé detektory druhého jazyka, aby ste zdokonalili svoje písanie v angličtine. Tento nástroj na kontrolu gramatiky obsahuje aj mobilné aplikácie.

Toto sú najlepšie webové stránky a softvér na kontrolu gramatiky, ktorý môžete použiť na vylepšenie písania blogu alebo všeobecnej angličtiny. Povedzte nám, aký nástroj používate na písanie dobrej angličtiny.