5 najlepších basketbalových hier pre Android

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Basketbalové hry sú návykové a fantastické. Fanúšikovia basketbalu radi hodia tento krásny loptu do koša a vyskúšajú nové veci so svojimi obľúbenými hráčmi vo virtuálnom svete. Platforma Android prešla od svojho založenia dlhou cestou. Teraz máme k dispozícii pokročilé basketbalové hry, v ktorých si môžete vybrať oblečenie hráčov, podrobnosti o kurte, tímy, zostaviť svojho hráča, prejsť množstvom úrovní a oveľa viac. Tu sú najlepšie basketbalové hry pre Android. Ak máte zariadenie s Androidom, môžete si tieto basketbalové hry užiť.

Najlepšie basketbalové hry pre Android

NBA 2k16 , NBA 2k15

NBA 2K16 bol uvedený na trh v roku 2016. Má všetky najnovšie herné funkcie. Nájdete tu najnovšie zoznamy NBA, hráčov, oblečenie, topánky a kurty. Najlepšia časť tejto hry je mobilný fyzikálny engine, vďaka ktorému je grafika tejto hry dokonalá.

best basketball games android 1

Máte nový režim s názvom „Moja kariéra“, v ktorom môžete zostaviť prehrávač od nuly a posúvať ho po celý život rôznych turnajov.

NBA 2k16 má tiež rôzne piesne známych hviezd ako DJ Khaled a Premier a Mustard.

NBA 2k16 je pokročilá reitácia verzie 2015, ktorá bola tiež jednou z najlepších basketbalových hier pre Android.

Vo verzii 2016 sa v súčasnosti vyskytujú určité problémy, napríklad výpadok obrazovky a zablokovanie. Môžete si tiež skontrolovať verziu 2015, ktorá je stabilnejšia a farebnejšia.

NBA Jam

Toto je intenzívne populárna basketbalová hra. Má arkádový basketbalový režim 2 na 2, kde môžete hrať so všetkými 30 tímami NBA v štýle Jam. Existujú aj niektoré režimy pre viac hráčov a online hry. Grafika a hry sú vynikajúce.

best basketball games android 2

Real Play Basketball

Je to skvelá simulácia basketbalovej hry, kde si môžete vybrať hráčov, vyhnúť sa, behať a streliť góly a robiť všetky manévre, ktoré vidíte v skutočných basketbalových hrách. Existuje veľa úrovní v tejto basketbalovej hre, ktoré sú odomknuté, ako budete pokračovať.

best basketball games android 3

K dispozícii je dvanásť tímov, 3D grafika, korunové piesne a mnoho ďalšieho.

Stickman Basketball

V tejto hre sú k dispozícii všetky zložky najlepších basketbalových hier pre Android. Môžete ovládať a manévrovať hráčov, ručne ovládať beh hráčov a rýchlosť hodu. Existuje viac ako 30 zručností, ktoré môžete použiť na získanie úrovní v hre.

best basketball games android 4

K dispozícii je tiež školiaci režim, kde si môžete precvičiť svoje zručnosti.

Jam City Basketball

Toto je jedna z mojich obľúbených basketbalových hier. Môžete hrať freestyle, jam basketbal. Existujú ulice, kde náhodné tímy hrajú basketbal. K dispozícii sú vynikajúce manévre. Zábavné štýly sú úžasné. S viac ako 30 ťahmi a trikmi je táto hra jednou z najlepších basketbalových hier Android. Môžete si vybrať miesta, šaty, plesy a typy kurtov. K dispozícii je tiež režim prestrelky. Môžete napadnúť priateľov a hráčov online

best basketball games android 5

Jedná sa o najlepšie basketbalové hry pre Android. Môžete si užiť basketbalovú simuláciu, budovať tímy a vyhrávať turnaje, ktoré hrajú tieto návykové hry. Dajte nám vedieť v komentároch, ktorý sa vám najviac páči.