5 najlepších hier Apple Watch

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Hodinky Apple sa chystá spustiť a fanúšikovia sa pripravujú a pripravujú sa na obrovské vreckové laxné, aby si dali ruky na elegantné nositeľné Apple. Kým Apple Watch je určený pre nadšencov produktivity, e-mailových nadšencov a podnikateľov, bude obsahovať aj niekoľko zábavných hier. Koniec koncov, každý hrá hry na svojich zariadeniach. Tu sú niektoré z najlepších hier Apple Watch, ktoré prídu veľmi skoro.

Najlepšie hry Apple Watch, na ktoré nemôžeme čakať

Zombies Run

Zombies Run je ideálna hra pre milovníkov fitness. Ukazuje vám, že bežíte po obrazovke a zombie sú po vás, aby ste stlačili, aby ste spustili ďalšiu míľu pre svoju kondíciu. Táto hra sa na Apple Watch veľmi očakáva a nositeľné zariadenie sa považuje za zariadenie zamerané na zdravie.

best apple watch games

pravidlá

Pravidlá určovali hernú scénu puzzle. Hra Pravidlá, navrhnutá a vyvinutá spoločnosťou TheCodingMonkeys, je naplánovaná tak, aby prišla k Apple Watch hneď, ako bude zariadenie uvoľnené. Je to jedna z najúžasnejších logických hier, ktorá vyžaduje iba klepanie a hlboké myslenie. Pôvodná hra mala 16 dlaždíc rozhrania, okolo ktorých umiestnite svoje karty, ale vzhľadom na veľkosť Apple Watch môžeme povedať, že budú okolo 4 dlaždíc.

best apple watch games

BoxPop

BoxPop je šachová hra, ktorá umožňuje hráčom hrať svoje možnosti iba jedným priamym: v tvare L. Hra bude pre používateľov Apple Watch zábavná.

best apple watch games

Hatch

Pre všetkých milovníkov domácich miláčikov bude slávna hra Hatchi čoskoro zasiahnuť zápästia. Svoje rozkošné Hatchi môžete maznať, kúpať sa a nakŕmiť iba niekoľkými kohútikmi. Vďaka podpore viacerých platforiem a integrácii zariadení so systémom iOS si môžete zachovať priebeh hry a hrať na iných zariadeniach. Hatchi jednoznačne patrí k najlepším hrám Apple Watch už čoskoro.

best apple watch games

Letterpad

Hra Letterpad je ďalšou šikovnou hrou pre inteligentných ľudí. Poskytuje vám mriežku písmen 3 x 3 a nápovedu. Slovo musíte vyplniť vykonaním potrebných zmien v objednávke. To bude najlepšie jeden z najlepších Apple Watch Games pre ľudí, ktorí radi hrajú vzdelávacie hry a hádanky.

best apple watch games

Tieto hry budú vydané hneď potom, ako Apple Watch vstúpi na trh. Spoločnosť Apple nedávala vopred načítané hry. Vývojári však spustia tieto hry a vy si budete môcť stiahnuť najlepšie hry Apple Watch z obchodu App Store.

Súvisiace čítanie: 4 dôvody, prečo si kúpiť Apple Watch