4 najlepšie spôsoby, ako zvýšiť svoje skóre a body v hre Snapchat

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Snapchat má vo zvyku kvantifikovať objekty a zapojiť sa, aby používatelia neúprosne používali aplikáciu. Snapchatovo skóre je jednou z takýchto metrík. Čo je skóre Snapchat a ako ho zvýšiť? Tieto otázky sa budem venovať v tomto článku. Skóre Snapchat je metrika, ktorá ukazuje, ako sa vám darí v aplikácii a koľko máte popularity. Svoje skóre Snapchat môžete vidieť potiahnutím prsta zhora nadol na obrazovke. Okolo vašej fotografie sa zobrazí veľa čísel. Toto je vaše skóre Snapchat.

Nasleduje niekoľko spôsobov, ako zvýšiť skóre a body Snapchatu.

Použitie trikov pre zakorenené zariadenie

Svoje skóre Snapchat môžete zvýšiť v systéme Android, musíte však mať zakorenené zariadenie.

Do telefónu by ste si mali nainštalovať aj Xposed Framework. Pozrite si toto video, aby ste videli, ako nainštalovať Xposed framework do vášho telefónu s Androidom.

Vo svojom telefóne s Androidom budete musieť nainštalovať aj Snapreffs. Ak neviete, ako to urobiť, pozrite si toto video

Po inštalácii vyššie uvedených nástrojov postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Otvorte program Snapprefs a prejdite na nastavenia. Začiarknite políčko „Odoslané všetkým“, ktoré umožňuje odosielanie snímky všetkým vašim kontaktom jednotlivo. Tým sa automaticky zvýšilo vaše skóre Snapchat. Čím viac kontaktov máte, tým lepšie bude vaše skóre.

Zatváranie a otváranie Snapchat znova a znova

Uzavretím Snapchat a častým reštartovaním sa zvýši vaše skóre a body Snapchat. Pretože modul Snapchat registruje samostatnú reláciu pri každom prihlásení a otvorení aplikácie. Vaše skóre Snapchat sa zvýši, keď budete mať viac aktívnych relácií a prihlásení.

Odosielanie snímok do tímového modulu Snapchat

Posielanie snímok tímu Snapchat je úžasný spôsob, ako zvýšiť skóre Snapchat. Mnoho ľudí to vyskúšalo a funguje to. Len to nevyžiadajte. Posielanie záberov tímu Snapchat zvyšuje počet interakcií, čo je dobrým ukazovateľom vašej celkovej aktivity v aplikácii.

Odosielanie snímok celebritám a interakcia so slávnymi fotografmi

Ďalším skutočným spôsobom, ako zvýšiť svoje skóre v službe Snapchat, je odoslať veľa záberov slávnym celebritám. Som v rozpakoch, aby som pochopil, prečo to tak funguje, ale určite to funguje, podľa niekoľkých ľudí, ktorí vyskúšali tento trik. Takže začnite zaplavovať Kim Kardashian svojimi Snapmi (niektorí slušní).